رفتن به مطلب

سوال در مورد انتشار دادن چندین بار مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

میخواستم بدونم که اگر چند بار مطالب رو انتشار بدم

مثلا روزی یک بار مشکلی توی ایندکس شدن،یا سئوی سایت ایجاد نمیکنه؟

چون پست هایی که من قرار میدم طوری هستش که روزی یه قسمت به سریال اضافه میشه و باید به صفحه ی اول سایت بیان

ویرایش شده توسط cheshmak816
لینک به ارسال

منظورم همون بروزرسانی هست،ولی تاریخ انتشار تغییر پیدا میکنه و انگار نوشته تازه منتشر شده

اینکه پستی رو بروز کنید اتفاقاً میتونه خیلی مفید باشه و اعتبار سایتتون رو بالا ببره.

لینک به ارسال

اینکه پستی رو بروز کنید اتفاقاً میتونه خیلی مفید باشه و اعتبار سایتتون رو بالا ببره.

اگر تاریخ انتشار تغییر کنه چی؟

الان توی سایت ها معمولی وقتی پستی رو به روز میکنی پست همون جای قبلی مثلا صفحه ی 13 میمونه

ولی وقتی تاریخ انتشار رو هم تغییر میدی انگار پست تازه منتشر شده و میاد صفحه ی اول

اگه این کار مشکلی نداشته باشه خوب میشه

لینک به ارسال

شما می تونید مطالب را بر حسب تاریخ آخرین دستکاری سورت کنید تا بدون نیاز به دستکاری دیتاهای اصلی مطلب های ویرایش شده بالا بیان

اما درست تر اینه که به روز رسانی یک مطلب در در مطلب جدید نوشته بشه و به ورژن قبلی پیوند داده بشه

لینک به ارسال

اگر تاریخ انتشار تغییر کنه چی؟

الان توی سایت ها معمولی وقتی پستی رو به روز میکنی پست همون جای قبلی مثلا صفحه ی 13 میمونه

ولی وقتی تاریخ انتشار رو هم تغییر میدی انگار پست تازه منتشر شده و میاد صفحه ی اول

اگه این کار مشکلی نداشته باشه خوب میشه

با احترام به نظر ایمان عزیز ، تجربه شخصیم میگه که یه لینک هرچی قدمت و اعتبارش بیشتر باشه بهتره.البته این مورد فقط زمانی صدق میکنه که بخواید از مطالبتون آمار مستقیم از گوگل بگیرید !

اگر سوال شما در مورد بهتر بودن کدومشه که پست جدید بهتره

در مورد سریال چون ممکنه کاربری بخواد قسمت های قدیمی تر رو جستجو کنه توی گوگل پس اگر یه آرشیو از مطالب قدیمی تر هم داشته باشید خیلی خوبه

اگر قصد داری از برچسب خاصی یا موضوع خاصی آمار بگیری پس سعی کن به صورت پست جدید بزاری که تعداد پست های اون برچسب / موضوع بیشتر بشه

لینک به ارسال

ممنون از هر دو دوست عزیز

من اصلا هیچ چیزی رو توی مطالب تغییر نمیخوام بدم

فقط میخوام توی مطلب مثلا بنویسم قسمت 10 سریال ... اضافه شد و بعد آپدیتش کنم به صفحه ی اول بیاد

در حال حاضر با استفاده از کد زیر

global $query_string;
query_posts($query_string . '&orderby=modified');

که توی ایندکس قالب گذاشتم

وقتی یه مطلبی رو به روز می کنم میاد صفحه ی اول

ولی این مطالبی که با استفاده از این کد میان صفحه ی اول،در خوراک سایت اول نمیان

به همین خاطر گفتم که با اتشار دوباره ی مطالب این کار رو کنم

که از شما دوستان عزیز سوال کنم مشکلی داره یا نه؟!

همانطور که بالا گفتم اصلا کلمات کلیدی و .... تغییری نمیکنم و در متن مطالب فقط نوشته میشه که قسمت 1 سریال ... اضافه شد

دقیقا مسئله ای که من دارم همین قدیمی بودن پست هاست،برای همین گفتم سوال کنم وقتی پستی رو دوباره انتشار بدم جزو مطالب جدید میشه و مشکلی پیش میاره یا نه

راستی یه سوال دیگه

من همه ی لینک های دانلود رو توی یه پست قرار میدم

به نظر شما برای هر قسمت یه پست بزنم یا همرو توی یه پست بزارم

چون اگه بخوام هر قسمت رو توی هر پست بزارم سایت خیلی شلوغ میشه و ممکنه گوگل سایت منو اسپم حساب کنه

لینک به ارسال

شما تاریخ مطلب رو اگر تغییر دهید مشکل حل میشود

بستگی به سایت داره

اما خب بهتر هست مطلب بروز بشه

لینک به ارسال

راستی یه سوال دیگه

من همه ی لینک های دانلود رو توی یه پست قرار میدم

به نظر شما برای هر قسمت یه پست بزنم یا همرو توی یه پست بزارم

چون اگه بخوام هر قسمت رو توی هر پست بزارم سایت خیلی شلوغ میشه و ممکنه گوگل سایت منو اسپم حساب کنه

پیشنهاد میکنم هر قسمت سریال را در یک پست به کاربرانتون معرفی کنید. و در یک پست جداگانه به صورت آرشیو تمام قسمت های سریال را قرار دهید و منتظر بازدید چند برابر باشید !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...