• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.

3 پست در این موضوع قرار دارد

Persian Woocommerce SMS نام یک افزونه کاربردی برای سیستم فروشگاه ساز رایگان ووکامرس می باشد که شما را قادر می سازد تا براحتی اقدام به اطلاع رسانی از طریق پیامک به کاربرانتان کنید.

مدیر فروشگاه در هنگام دریافت سفارش جدید یک پیامک دریافت می کند و همچنین مشتریان در هنگام ارسال سفارش ، تغییر وضعیت سفارش و یا تکمیل وضعیت سفارش پیامک دریافت می کنند. قابل ذکر است این افزونه با آخرین نسخه وردپرس (۳٫۸) و ووکامرس فارسی (۲٫۰٫۲۰) سازگاری کامل دارد.

persian-woocommerce-sms.jpg

امکانات کلی:

• قابلیت انتخاب سرویس دهنده پیامک
  • قابلیت تعریف شماره موبایل مدیر جهت دریافت پیامک
  • قابلیت ارسال پیامک به مدیر در هنگام ارسال سفارش جدید
  • قابلیت ارسال پیامک به مشتری در هنگام ارسال سفارش جدید
  • قابلیت ارسال پیامک به مشتری در هنگام تغییر وضعیت سفارش
  • فابلیت ارسال پیامک به مشتری در هنگام تکمیل شدن وضعیت سفارش
  • قابلیت ارسال پیامک به مشتری در هنگام ارسال متن کوتاه (note) مدیر
  • قابلیت مشاهده مقدار باقیمانده از اعتبار پیامک در پیشخوان وردپرس (جدید)
  • قابلیت مشاهده وضعیت تنظیمات پیامک ووکامرس در پیشخوان وردپرس (جدید)
  • قابلیت تغییر و تعیین متن ارسالی به کاربر یا مدیر وب سایت
  • دارای متغیر های جایگزین در متون پیامک

سرویس دهندگان پیامک:

• Panizsms.com
  • Hi-SMS.ir
  • Farapayamak.ir
  • PersiaPanel.ir
  • MTBSMS.ir
  • SabaPayamak.info
  • ParandSMS.com

آموزش نصب: کافیست افزونه را در مسیر wp-content/plugins آپلود کنید . سپس از مدیریت افزونه ها فعال سازی کنید.

به منظور کارکرد صحیح افزونه کافیست کشور فروشگاه را روی ایران تنظیم کنید و اطلاعات وب سرویس مورد نظر را صحیح وارد نمایید.

صفحه افزونه:

http://wordpress.org/plugins/persian-woocommerce-sms/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسیار افزونه عالی و فوق العاده ای هست کسانی که ووکامرس کار هستند واقعا جای خالیش رو حس میکردند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون از این افزونه کاربری شما

ولی بعد از نصب در بالای سایت و مدیریت این خطا ظاهر میشه !

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Sat_WC_Order_SMS' does not have a method 'localization_setup' in /home//public_html/wp-includes/plugin.php on line 496

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Feeket
      سلام
      من برای ارسال فاکتور‌های فروشگاه دادم کد نویسی کردن اما یک مشکل دارم و اونم اینه که فرمانی که باید تاریخ روزی که خرید شده رو call بکنه و بذاره توی قسمت مربوطه کار نمی‌کنه متاسفانه، می‌خاستم ببینم این فرمان برگرداندن تاریخ به شمسی تو وردپرس چی هست دقیقن. اگه دوستان دسترسی خواستن بگید تا بدم تا این مشکل رو رفع کنیم، توی این قسمت باید قرار بگیره طبق کد.
      http://feeket.com اگر دوستان خواستند مشاهده کنند.
      <tbody> <tr> <td style="font-size:11px;height:25px;padding:0 15px;font-weight:bold">تاریخ : </td> </tr> <tr> <td style="font-size:11px;height:25px;padding:0 15px;font-weight:bold">شماره پیگیری : </td> <td><?php echo $order->get_order_number();?></td> </tr> <tr> <td style="font-size:11px;height:25px;padding:0 15px;font-weight:bold">کد مشتری : </td> <td><?php echo $order->customer_user; ?></td> </tr> </tbody>  
    • توسط hosein88
      دوستان سلام
      من سایتی دارم که چند تا محصول دانلودی قرار دادم، امروز متوجه شدم برخی از محصولات وقتی مشتری خرید میکنه لینک دانلود میره به صفحه 404 و دانلود نمیشه.
      چطور میشه درستش کرد و فهمید مشکل از کجاست؟
    • توسط mpi
      با سلام 

چطور میتونم تعداد محصول اضافه شده به سبد خرید رو در سبد خرید کوچکی که در هدر هست نمایش بدم ! 
      اگه به هدر این سایت توجه کنید سبد خرید رو می بینید که فقط قیمت محصول در اون نمایش داده شده و من میخوام علاوه بر قیمت محصول ، تعداد محصول رو هم نمایش بده ! 

با تشکر
    • توسط mpi
      با سلام 

چطور میتونم تعداد محصول اضافه شده به سبد خرید رو در سبد خرید کوچکی که در هدر هست نمایش بدم ! 
      اگه به هدر این سایت توجه کنید سبد خرید رو می بینید که فقط قیمت محصول در اون نمایش داده شده و من میخوام علاوه بر قیمت محصول ، تعداد محصول رو هم نمایش بده ! 

با تشکر
    • توسط radian
      « قبل از هر چیز باید بگم خیلی سعی کردم که این مطلب رو ننویسم و انتشار ندم اما بعد به این نتیجه رسیدم با نشر این گونه مطالب هم به کاربران ایرانی کمک کرد تا تصمیم بگیرند از چه سرویسی استفاده کنند هم ارائه دهندگان سرویسهای اینترنتی کمک میکنند سرویسهای بهتری ارائه دهند و هم احترام به حقوق مشتری بیشتر خواهد شد. »
      معمولا اکثر طراح های یا برنامه نویسهای “freelancer” با سرویس های فروش فایل کار کردند. وب سایت هایی مثل “themeforest” یا “creativemarket” که معمولا به صورت واسطه عمل میکنند.
      چند وقتی بود استفاده از این سرویسها برای طراحان و برنامه نویسان وب ایرانی مشکل ساز شده بود و بعد از ارسال اولتیماتوم کم کم تیم envato شروع به بلاک کردن حساب های کاربری برخی کشورها از جمله ایران و سوریه کرد.
      از طرف دیگر احساس کردم در وب سایتهای فروش فایل مشابه که در ایران فعالیت میکنند طراحی های فروشگاهی بسیار کم وجود دارند و بسیاری از دوستانی هم که در این زمینه فعالیت میکنند فقط نمونه های لاتین رو دانلود کرده (معمولا دانلود غیرقانونی ) ، زبان قالب رو راست به چپ کرده و در این سرویس های فروش فایل ایرانی عرضه میکنند.
      نهایتا تصمیم گرفتم قالبی که برای فروشگاه اروندکالا طراحی کرده بودم برای مدتی در یک سیستم فروش فایل به نام « مارکت وردپرس » قرار بدم که اتفاقا اخیرا تبلیغات بسیار زیادی میکنه و ادعا میکنه ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته! تا اگر بازخورد کاربران به طراحی های فارسی زبان و فروشگاهی خوب بود این روند رو ادامه بدم.
      نهایتا ثبت نام کردم و فایلها رو آپلود کردم و تمام جزییات گفته شده را برای ثبت محصول اضافه کردم و محصول رو ثبت کردم قدم بعدی این بود که محصول نیاز به تایید داشت. حدود سه روز گذشت و از تایید خبری نبود به پشتیبانی ایمیل زدم ، جواب پشتیبانی این بود:
      « محصولی که فرستادید فاقد عکس هست ، مجددا فایل و عکس ها را آپلود کرده و ارسال فرمایید »
      نکته جالب این بود که فرمی که برای ثبت محصول قرار داده شده اگر عکس محصول قرار داده نشده باشه اصلا کار نمیکنه!
      اما این زیاد مساله مهمی نبود در نهایت محصول رو مجددا آپلود کردم ایمیل زدم و محصول تایید شد و روی مارکت قرار گرفت.
      حدود چند هفته گذشت ، محصول فروش نسبی داشت کم کم داشتم به این نتیجه میرسیدم که با سرویس های ایرانی فروش فایل کار نکنم که اتفاق جالبی افتاد.
      محصولی که در مارکت وردپرس قرار داده بودم رایگان شده بود!
      و البته خودم متوجه این موضوع نشدم یکی از خریداران که این محصول رو دانلود کرده بود به من ایمیل زد و گفت:
      ازش تشکر کردم و رفتم صفحه محصولی که قرار داده بودم رو نگاه کردم ، درست بود! محصول رایگان شده بود و ۴۳ مرتبه هم دانلود شده بود. خیلی جالب و شگفت انگیز بود.
      به پشتیبانی ایمیل زدم و نوشتم:

جوابی که از طرف پشتیبانی داده شد این بود، جالبه که چطور فروشگاهی که ادعا میکنه ۱۰۰ میلیون فروش داشته رو یک نفر اداره میکنه چون همیشه پاسخ همه تیکها و ایمیلهای تبلیغاتی رو یک نفر با نام : « سعید محسن زاده » فرستاده میشد.

نکته جالب اینکه مشکلات و معایب موجود در وب سایت رو به گردن طراح و معرفی بد محصول میگزارند و حتی یک عذرخواهی معمولی هم دریغ میکنند. پاسخ من این بود:

در نهایت پاسخ پشتیبانی این بود. ببینید سرویسی که ادعا میکنه صد میلیون تومان فروش داشته چطور از مسئولیتی که داره سر باز میزنه و چطور پاسخگو کاربران هست:

در نهایت قضاوت رو با خودتون میزارم که با این سرویس های ایرانی کار کنید یا نه. فقط در نظر داشته باشید که هرلحظه ممکنه فایلتون به اشتراک گذاشته بشه و ده ها بار دانلود بشه و در نهایت جواب پشتیبانی این باشه که به دلیل کانورت بود و به ما ربطی نداره.
      بنظرم بهتر این هست که اگر قصد دارید فایلتون رو برای فروش روی مارکت وردپرس قرار بدید ، اون رو روی گیت هاب قرار بدید که حداقل به دنیای Open Source کمکی کرده باشید.
      احتمالا خوندن تجربه بقیه دوستان هم در این زمینه خالی از لطف نیست