3 پست در این موضوع قرار دارد

Persian Woocommerce SMS نام یک افزونه کاربردی برای سیستم فروشگاه ساز رایگان ووکامرس می باشد که شما را قادر می سازد تا براحتی اقدام به اطلاع رسانی از طریق پیامک به کاربرانتان کنید.

مدیر فروشگاه در هنگام دریافت سفارش جدید یک پیامک دریافت می کند و همچنین مشتریان در هنگام ارسال سفارش ، تغییر وضعیت سفارش و یا تکمیل وضعیت سفارش پیامک دریافت می کنند. قابل ذکر است این افزونه با آخرین نسخه وردپرس (۳٫۸) و ووکامرس فارسی (۲٫۰٫۲۰) سازگاری کامل دارد.

persian-woocommerce-sms.jpg

امکانات کلی:

• قابلیت انتخاب سرویس دهنده پیامک
  • قابلیت تعریف شماره موبایل مدیر جهت دریافت پیامک
  • قابلیت ارسال پیامک به مدیر در هنگام ارسال سفارش جدید
  • قابلیت ارسال پیامک به مشتری در هنگام ارسال سفارش جدید
  • قابلیت ارسال پیامک به مشتری در هنگام تغییر وضعیت سفارش
  • فابلیت ارسال پیامک به مشتری در هنگام تکمیل شدن وضعیت سفارش
  • قابلیت ارسال پیامک به مشتری در هنگام ارسال متن کوتاه (note) مدیر
  • قابلیت مشاهده مقدار باقیمانده از اعتبار پیامک در پیشخوان وردپرس (جدید)
  • قابلیت مشاهده وضعیت تنظیمات پیامک ووکامرس در پیشخوان وردپرس (جدید)
  • قابلیت تغییر و تعیین متن ارسالی به کاربر یا مدیر وب سایت
  • دارای متغیر های جایگزین در متون پیامک

سرویس دهندگان پیامک:

• Panizsms.com
  • Hi-SMS.ir
  • Farapayamak.ir
  • PersiaPanel.ir
  • MTBSMS.ir
  • SabaPayamak.info
  • ParandSMS.com

آموزش نصب: کافیست افزونه را در مسیر wp-content/plugins آپلود کنید . سپس از مدیریت افزونه ها فعال سازی کنید.

به منظور کارکرد صحیح افزونه کافیست کشور فروشگاه را روی ایران تنظیم کنید و اطلاعات وب سرویس مورد نظر را صحیح وارد نمایید.

صفحه افزونه:

http://wordpress.org/plugins/persian-woocommerce-sms/

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار افزونه عالی و فوق العاده ای هست کسانی که ووکامرس کار هستند واقعا جای خالیش رو حس میکردند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون از این افزونه کاربری شما

ولی بعد از نصب در بالای سایت و مدیریت این خطا ظاهر میشه !

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Sat_WC_Order_SMS' does not have a method 'localization_setup' in /home//public_html/wp-includes/plugin.php on line 496

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط mohammad_mh
      سلام
      وقتی ووکامرس آپدیت شد متاسفانه دیگر برخی از اطلاعات محصولات برای مشتری ها ایمیل نمی شود
      راه حل چیست؟
    • توسط shervinam
      سلام دوستان
      من یک سایت وردپرس با ووکامرس دارم که میخوام همه محصولات بصورت کاتالوگ نمایش داده شوند یعنی غیر از اینکه قیمت نداشته باشند یعنی قیمت هاشون رو وارد نمی کنم 
      بلکه امکان فروش هم براشون نباشه فقط میخوام یک محصول قابل فروش باشه

چطور اینکار رو کنم ؟ ممنون 
    • توسط hamidgh
      سلام
      در صفحه محصولاتم هنگام خرید و اتمام مراحل ، وارد قسمت سفارشات شدم تا سفارش را ببینم متوجه شدم محصولی که 100 عدد در انبار بوده با یک خرید تمام شده و عدد 1- نمایش داده شده . در محصولات دیگر هم همین مشکل به وجود آمده است . هر عددی که در بخش تعداد در انبار می زارم بعد از یک خرید به 1- تغییر پیدا میکنه و دیگه کاربری نمیتواند ان محصول را به علت عدم موجود در انبار بخرد . همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی درست نشد . ووکامرس هم اخرین نسخه است .از اول هم همین مشکل را داشتم
      ممنون می شوم در حل این مشکل راه نماییم کنید
      با تشکر
    • توسط qashqaie
      سلام.وقت بخیر

من امروز برای وبسایتم افزونه پستی ووکامرس(persian-woocommerce-shipping) رو از مخزن وردپرس دانلود کردم اما موقع نصب با اخطار زیر مواجه می شوم و امکان نصب افزونه رو ندارم.
      هم به صورت نصب دستی و هم به صورت اتوماتیک از طریق نصب افزونه امتحان کردم اما موقع فعال کردن افزونه این ارور رو میده

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
       Parse error:  syntax error, unexpected '[' in /home3/edukkan1/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping/woocommerce-shipping.php on line 26

لطفا راهنمایی کنید،چیکار کنم؟

• توسط sajadszm
      با عرض سلام و احترام خدمت دوستان وردپرسی!
      افزونه ی ذکر شده در وب سایت خود فعال نموده ام و همه ی مطالب آن کاملا آماده شده است.با استفاده از ای پی دیگری جهت آزمایش آن وارد شده و ثبت نام کردم!لینک مخضوض به خود را وارد دریافت نموده و پس ز جستجوی آن با صفحه ی پیوست شده به مطلب روبرو شدم!مشکل از کجاست؟