• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
saeeddeeas

چند سوال اساسی در باره سئو وردپرس

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان من چند وقتی دنبال سئو هستم و این سوالات برام پیش اومده که تو نت هرکی یه جور پاسخ داده

1-ایا استفاده از افزونه های سئو برای وردپرس پیشنهاد میشود ؟؟کدوم ؟؟

2-ایا انتقال سایت به هاست ایرانی برای رتبه سایت تاثیرمنفی میگذارد ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1-ایا استفاده از افزونه های سئو برای وردپرس پیشنهاد میشود ؟؟کدوم ؟؟

گزینه هایی که افزونه های سئو دارن رو میتونید با کدنویسی هم به قالب سایت تون اضافه کنید ولی اگر با کدنویسی اشنایی ندارید 100 درصد استفاده از افزونه توصیه میشه . به نظر من yoat بهترین هست .

2-ایا انتقال سایت به هاست ایرانی برای رتبه سایت تاثیرمنفی میگذارد ؟؟

این موضوع اثبات نشده و به نظر هم نمیرسه تاثیر منفی داشته باشه وگرنه بیش از 90 درصد سایتهایی که رتبه زیر 100 ایران دارن نمیومدن روی سرورهای اسیاتک و هاست دی ال !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1: افزونه سئو تاثیر خیلی چشمگیری داره مخصوصا yoast و all in seo pack (یکیشون رو نصب کنید) با تنظیمات درست فوق العاد قوی هستن

2: بنظرم خیلی تفاوت نداره همونجور که دوست بالایی گفتن . ولی باید دقت کنید به اپتایم و سرعت !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من افزونه Yoast رو استفاده کنید و برای سایت مپ هم از Google XML Sitemap استفاده کنید چون سایت مپ yoast تعریفی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سئو بحث های زیادی شده

درباره سایت مپ و افزونه ها کمی جستجو هم کنید در همین انجمن به نتیجه میرسید اما از نظر قدرت خوب yoast بهتر عمل میکنه

سایت مپ هم من بررسی کردم فعلا sitemapxml بهتر عمل کرده اما واقعا تعریفی نداره

درباره سئو پوسته هم دقت کنید و تاپیک زیر خود گوگل بحث کرده است:

https://support.google.com/webmasters/answer/183668?hl=en&ref_topic=8476

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی سرور پورت مناسبی داشته باشه و آپتایمش خوب باشه هیج مشکلی برای میزبانی نداره و میتونه مثل سایر سرورهای خارجی خدمات دهی کنه . اما بعضی از سرورهای ایرانی دارای پورت خوبی نیستن و یا برای سودجویی و یا هر دلیل دیگه ای آی پی های خارجی رو ببندن و یا به دلیل استفاده نادست از سرور ip اون سرور اسپم شناخته بشه که در این صورت میتونه برای وب سایت های روی اون سرور امتیاز منفی داشته باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری