رفتن به مطلب

چند سوال اساسی در باره سئو وردپرس

saeeddeeas

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من چند وقتی دنبال سئو هستم و این سوالات برام پیش اومده که تو نت هرکی یه جور پاسخ داده

1-ایا استفاده از افزونه های سئو برای وردپرس پیشنهاد میشود ؟؟کدوم ؟؟

2-ایا انتقال سایت به هاست ایرانی برای رتبه سایت تاثیرمنفی میگذارد ؟؟

لینک به ارسال
1-ایا استفاده از افزونه های سئو برای وردپرس پیشنهاد میشود ؟؟کدوم ؟؟

گزینه هایی که افزونه های سئو دارن رو میتونید با کدنویسی هم به قالب سایت تون اضافه کنید ولی اگر با کدنویسی اشنایی ندارید 100 درصد استفاده از افزونه توصیه میشه . به نظر من yoat بهترین هست .

2-ایا انتقال سایت به هاست ایرانی برای رتبه سایت تاثیرمنفی میگذارد ؟؟

این موضوع اثبات نشده و به نظر هم نمیرسه تاثیر منفی داشته باشه وگرنه بیش از 90 درصد سایتهایی که رتبه زیر 100 ایران دارن نمیومدن روی سرورهای اسیاتک و هاست دی ال !

لینک به ارسال

1: افزونه سئو تاثیر خیلی چشمگیری داره مخصوصا yoast و all in seo pack (یکیشون رو نصب کنید) با تنظیمات درست فوق العاد قوی هستن

2: بنظرم خیلی تفاوت نداره همونجور که دوست بالایی گفتن . ولی باید دقت کنید به اپتایم و سرعت !

لینک به ارسال

سئو بحث های زیادی شده

درباره سایت مپ و افزونه ها کمی جستجو هم کنید در همین انجمن به نتیجه میرسید اما از نظر قدرت خوب yoast بهتر عمل میکنه

سایت مپ هم من بررسی کردم فعلا sitemapxml بهتر عمل کرده اما واقعا تعریفی نداره

درباره سئو پوسته هم دقت کنید و تاپیک زیر خود گوگل بحث کرده است:

https://support.google.com/webmasters/answer/183668?hl=en&ref_topic=8476

لینک به ارسال

وقتی سرور پورت مناسبی داشته باشه و آپتایمش خوب باشه هیج مشکلی برای میزبانی نداره و میتونه مثل سایر سرورهای خارجی خدمات دهی کنه . اما بعضی از سرورهای ایرانی دارای پورت خوبی نیستن و یا برای سودجویی و یا هر دلیل دیگه ای آی پی های خارجی رو ببندن و یا به دلیل استفاده نادست از سرور ip اون سرور اسپم شناخته بشه که در این صورت میتونه برای وب سایت های روی اون سرور امتیاز منفی داشته باشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...