• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
only.sadeghi

سوال راجع به تغییر آدرس صفحه اصلی

8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

بنده تازه وارد دنیای وردپرس شدم و چیز زیادی ازش نمیدونم حالا یه مشکلی برام پیش اومده

از یک افزونه برای ساخت جدول قیمت استفاده کردم و اونو تو برگه http://alexasms.ir/12-2 قرار دادم اما در تنظیمات وردپرس بخش خواندن که نمایش مطالب رو روی این برگه تنظیم میکنم تا این نوشته در صفحه اصلی نمایش داده بشه کل مطلب به نمایش در نمیاد یعنی مطلب بصورتی که الآن در سایت نمایش داده میشه (خلاصه مطلب) به نمایش در میاد

اگر ممکنه راهنمایی کنید که چطور میتونم این مشکلو حل کنم

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابع wp_content را جایگزین wp_excerpt کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابع wp_content را جایگزین wp_excerpt کنید

خیلی ممنون از پاسختون اما مشکل اینه این کار رو باید از کدوم بخش انجام بدم؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در صفحه اصلی می خوایید به طور کامل پست ها نمایش داده شوند

فایل index.php را ویرایش کنید کد گفته شد را جایگزین کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در صفحه اصلی می خوایید به طور کامل پست ها نمایش داده شوند

فایل index.php را ویرایش کنید کد گفته شد را جایگزین کنید

خیلی ممنون اما در این بخش که سرچ کردم هیچ کدوم از کدهای wp-content و wp-excerpt وجود نداشت

درواقع میخوام که یک برگه در صفحه اصلی نمایش داده بشه مثل yoursite.com/home که وقتی آدرس سایت وارد شد بازدیدکننده به این برگه هدایت بشه.

حالا هدایت میشه اما برگه بصورت خلاصه به نمایش در میاد میخوام که به صورت کامل نمایش داده بشه؟؟

ممنون...اگه راه دیگه ای هم هست راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای برگه‌ها فایل page.php هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان خیلی ممنون از راهنماییهاتون

مشکل حل شد

فقط یک سوال دیگه: ویرایشگر دیداری سایتم بالا نمیاد و همش مجبورم که از ویرایشگر متن استفاده کنم ,چندین افزونه هم نصب کردم اما باز نشد به نظر شما مشکلش میتونه از چه جاهایی باشه؟؟

در ضمن از وردپرس 3.6 استفاده میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه‌ها را غیرفعال کنید و تست

یا افزونه tinymcs advanced را نصب کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری