رفتن به مطلب

مشکل با ایندکس نشدن تگها و مطالب و دسته ها

shima

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان :)

مشکل اولو که خیلی وقته دارم :( : مطالبم خیلی دیر ایندکس میشن! شاید بیشتر از 1 روز طول بکشه!!! در حالی که الان 5 ماهه دارم سایتو منظم و در یک زمان آپدیت میکنم! وقتی آدرس مطلبو توی گوگل وبمستر fetch میکنم توی نتایج گوگل نمایش داده میشن! مشکل از چی میتونه باشه؟!

..................

مشکل دوم که 1هفته برام پیش اومده : من روزی که سایتو زدم توی تنظیمات افزونه Seo زدم که تگها و دسته ها ایندکس نشن! ولی حدود 1هفته قبل تصمیم گرفتم بذارم تگها و برچسبها ایندکس شن! از اون روز یعنی 1هفته پیش که اجازه ایندکس شدن تگها و دسته ها رو دادم هنوز حتی یه دونه برچسب یا دسته ایندکس نشده!! :( عادیه و زمان بیشتری میبره یا باید کاری انجام بدم؟!

در کل هیچکدوم از دوستان هست که مشکل سایت رو از نظر ایندکس شدن بهم بگه؟!

20mag.ir

ممنون

ویرایش شده توسط shima
لینک به ارسال

دلایل زیادی داره دیر ایندکس شدن مطالب

پایین بودن پیج رنک و اتوریته سایت

تغییر تنظیمات مثل اینکه مثلا فرکانس رو روی ماهانه بزارید و اولیت ها رو تغییر بدید

خراب بودن نقشه سایت و داون بودن خود سایت

لینک به ارسال

بعد از اینکه ایندکس شدن دسته ها و تگ ها رو فعال کردید اونها رو در سایت مپ قرار بدید . روبوت تکست رو هم بررسی کنید بلاک نکرده باشه . برای ایندکس بهتر از شبکه های اجتماعی استفاده کنید و لینک های جدیدتون رو رد این شبکه ها share کنید .

لینک به ارسال

..... در حالی که الان 5 ماهه دارم سایتو منظم و در یک زمان .....

البته 5 ماه زمان زیادی نیست برای سایت های پر رقیب

لینک به ارسال

بعد از اینکه ایندکس شدن دسته ها و تگ ها رو فعال کردید اونها رو در سایت مپ قرار بدید . روبوت تکست رو هم بررسی کنید بلاک نکرده باشه . برای ایندکس بهتر از شبکه های اجتماعی استفاده کنید و لینک های جدیدتون رو رد این شبکه ها share کنید .

از کجا باید بفهمیم که ((روبوت تکست رو هم بررسی کنید بلاک نکرده باشه )) ؟ میشه اندکی بیشتر توضیح بدید تا ما که حرفه ای نیستیم انجامش بدیم . با تشکر

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

منم واقعا همچین مشکلی دارم نمیدونم چرا مطالبم نه در گوگل و نه در موتوهای دیگه ایندکس نمیشه.

مطالب من بدون کپی پیست و اختصاصی است.

هیچ پیغامی در گوگل وبمستر دریافت نمیکنم. ار ازفزونه یوهاست سئو هم استفاده میکنم.

نقشه سایت هم به ادرس http://www.acgih.ir/sitemap.xml l موجود است. لطفا راهنمایی بفمرمایید که کجای کارم باید مشکل داشته باشه. با تشکر

اینم اضاف کنم که این مشکلو قبل از بروزرسانی وردپرس به اخرین نخسه کمتر بود و در نقشه سایت هم فقط پست ها را دادم ولی در یوهاست گفتم که تگ ها و دسته ها رو نیز ایندکس کنه.

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

از کجا می‌گید ایندکس نمیشه ؟ تمامی مطالب شما ، تگ‌ها و دسته بندی‌هاتون در گوگل ایندکس شدند

لینک به ارسال

الان 5 یا شش مطلب اخری که زدم هر چی عنوانشو حتی با ادرس سایتم جستجو میکنم هیچی نمیاره.

مثلا این دو سه تا را سرچ کنید با وجود پست اختصاصی هست و مربوط به چند روزه ولی ایندکس نشده

استاندارد های مواجهه با عوامل زیان آور شیمیایی در محیط کار

یا

بیماری های ناشی از عوامل بیولوژیکی

قسمت Avia Framework ، ساختار، بایگانی های نویسنده و تاریخ بایگانی ها را در افزونه یوهاست به حالت no indix است. درست عمل کردم؟ در گوگل وبمشتر هم نزدیک به 2000 تگ 404 دارم

در قسمت روبوت هم دسترسی رو محدود نکردم

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

همین مطلبی که لینک دادید در گوگل ایندکس هست ، بله درسته ، البته به خودتون بستگی داره که چه عملکردی بخواید از افزونه

لینک به ارسال

خب چرا در نتایج نمیاد و من به این صورت (استاندارد های مواجهه با عوامل زیان آور شیمیایی در محیط کارacgih)سرچ کردم در نتایج اومد ولی فقط عنوان سایت هست و عنوان مطلب نیست.

چرا اصلا با وجود اختصاصی بودن فقط تعداد اندکی ز انها در صفحه اول است و بعضی ها نیستن؟

لینک به ارسال

ببینید مطلب با عنوان خودش در گوگل ایندکس شده ،

9433139728204721141_Capture.PNG

دیگه در نتایج نشون دادنش و اینکه در چه صفحه‌ای باشه به رتبه‌ی سایت شما برمیگرده

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام دوستان

منم یک مشکل دارم

چند روز پیش چندتا مطلب گذاشتم تو سایت و دو تا همزمان

یکی از اون دوتا ایندکس شده ولی اون یکی دیگه نشده

میتونید بهم کمک کنید؟

و همچنین الان گوگل وبمستر تعداد سامبیت شده ها رو زده 1700 اما ایندکس رو باز زده 650 !! این مشکلی نداره؟؟؟؟

ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان

منم یک مشکل دارم

چند روز پیش چندتا مطلب گذاشتم تو سایت و دو تا همزمان

یکی از اون دوتا ایندکس شده ولی اون یکی دیگه نشده

میتونید بهم کمک کنید؟

و همچنین الان گوگل وبمستر تعداد سامبیت شده ها رو زده 1700 اما ایندکس رو باز زده 650 !! این مشکلی نداره؟؟؟؟

ممنون میشم کمک کنید

با سلام.

برای ایندکس شدن سریع راهای زیادی وجود دارد و اگه مطلب اختصاصی باشه همیشه در نتیجه اول هستی. می توانی از ابزار fetch as google استفاده کنی

برای مطالب که در سایت مپت ایندکس شدن عادیه ولی اگه مطالبت کیفتش بالا و خوب باشه بیشتر ایندکس میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...