رفتن به مطلب

مشگل در تگ h1

Amir.Vey

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت بنده اصلا تگ h1 نداره

میخواستم از هر 5-10 پستی که در هر صفحه هستش تایتل یکی از فیلم ها تگ h1 داشته باشه . باید چیکار کنم ؟

آدرس سایت

ممنون

لینک به ارسال

اینجور که شما میخواید نمیشه! توی قالب سایت یه کلمه مرتبط با سایت ایجاد کنید و توی تگ اچ 1 قرار بدید :

h1>x</h1>

لینک به ارسال

اینجور که شما میخواید نمیشه! توی قالب سایت یه کلمه مرتبط با سایت ایجاد کنید و توی تگ اچ 1 قرار بدید :

h1>x</h1>

میشه فقط مشکلی که پیش میاد اینه که برای مثال اگه اسم اون مطلب تو لیست پر بازدید ها باشه اون موقع بیشتر از یه تگ h1 میشه :|

تو فوتر استفاده کنم مشکلی که نداره ؟

ویرایش شده توسط Amir.Vey
لینک به ارسال

شما h1 رو تو فایل header استفاده کن که تو همه صفحات باشه. حتما هم باید یکی باشه تا صحیح سئو بشه.

لینک به ارسال

شما h1 رو تو فایل header استفاده کن که تو همه صفحات باشه. حتما هم باید یکی باشه تا صحیح سئو بشه.

ممنون درست شد H1: 1, that is Good

H2 رو کجا باس استفاده کنم ؟

لینک به ارسال

درسته که لاان h1 و h2 دارید ولی استفاده درستی از اونها نکردید . به h هاتون استایل بدید . h1 رو به ابتدای سایت ببرید و h2 رو هم فوتر خارج کنید و به مناطق بالایی سایت ببرید . دقت کنید همیشه بالاترین قسمت سایت بیشتر از همه در معرض ایندکس شدنه و خیلی هم مهمه . پس باید بهترین مطالب و مشخصه های سایتتون در بالای سایت قرار بگیره .

لینک به ارسال

درسته که لاان h1 و h2 دارید ولی استفاده درستی از اونها نکردید . به h هاتون استایل بدید . h1 رو به ابتدای سایت ببرید و h2 رو هم فوتر خارج کنید و به مناطق بالایی سایت ببرید .

ببخشید من خیلی مبتدی هستم :(

الان h1 مگه قسمت بالایی سایت نیست ؟ ؟

من متوجه نمیشم منظور شما بالا بودن چیه , برای مثال اگه شما جای من بودید کجا میزاشتید این تگ h1 و h2 رو ؟

لینک به ارسال

ببخشید من خیلی مبتدی هستم :(

الان h1 مگه قسمت بالایی سایت نیست ؟ ؟

من متوجه نمیشم منظور شما بالا بودن چیه , برای مثال اگه شما جای من بودید کجا میزاشتید این تگ h1 و h2 رو ؟

h1 برای عنوان سایت و عنوان سایت همیشه در هدر قرار میگیرد

بنا بر این شما در هر صفحه فقط یک عنوان ثابت دارید.

h2 هم برای عنوان پست ها ور در تعداد h2 ها محدودیتی نیست ولی h1 باید یکی باشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...