رفتن به مطلب

درخواست و یا کمک در تغییر قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام به وردپرسی ها

من این قالب رو دانلود کردم :

http://wpdesign.ir/c...wordpress-free/

وفوق العاده هم بهش نیاز دارم

این شات قالب هست :

htfqzdocvf0ug4d5yn.png

میخوامستم این قالب رو اینطوری کنم :

v94decx4fv9yv3kzez5.png

هرکی هر چی بلده درست کنه بزاره همینجا یا بهم بگه چطوری درست کنم

راستی این قالب هم سرچش هم خیلی از چیزای دیگش مال اون سایتیه که این قالب رو استفاده میکرده لطفا یکی اونا رو درست کنه برام ممنون

ممنونم ازتون

ویرایش شده توسط vb-fgg
لینک به ارسال

این قالب یا رایگان نیست یا از مرجعش گرفته نشده اینگونه قالب ها دردسرشون بیشتر از فوایدشونه جدا از اینکه بعیده برای درست شدنش کسی کمک کنه مشکلاتشون خیلی بیش از آن چیزی است که در ظاهر و نگاه اول نشان می دهند و من قول می دهم چندین برابر زمان نوشتن یک قالب کامل سراین وقت بگذارید و آخرش هم هیچ

بهر حال صلاح ممکت خویش خسروان دانند

جسارت را ببخشید

پیشنهاد:

معمولا در ابتدای فایل style.css مشخصات سازنده و سایت قالب هست ببینید شاید تونستید قالب رو از سایت سازندش بدونه ایراد دانلود کنید

لینک به ارسال

این قالب ریپ شده هستش برای همین مشکلات زیادی داره !

بهتره از این گونه قالب‌ها استفاده نکنید ، چون علاوه بر مشکلات زیادی که دارند ! ممکنه دچار مشکلات حقوقی و ( معنوی ) بشید. :D

حقوقی :‌ شکایت از شما به خاطر استفاده از قالب دزدی ( که خوشبختانه دادگاه‌ها الان خیلی زود پیگیری و برخورد می‌کنند. )

معنوی : نفرین و ف*ش (و ...) صاحب قالب و طراح قالب :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...