رفتن به مطلب

سوال HTML درباره فیکس کردن Div در یک قسمت از صفحه

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان

من در یک صفحه وردپرس یک کد html قرار داده ام که یک Div ایجاد کردم و درون اون یک متن نوشته ام.

اما این کادر ( Div) در هر مرورگری یه جای صفحه قرار می گیره.

چطوری میتونم مکانش رو درون صفحه فیکس کنم؟

کدی که داده ام اینه:

<div id="services" class="clearfix">
<p style="font-size: 32pt; font-color: #7D1B1A; font-weight: bold; font-family: Tahoma;" <b>            Driven, Docked & Delivered</b></p>
</div>

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز با CSS Positioning میتونید فیکس کنید

البته بستگی به مکان این دیو داره که بهتره ادرس صفحه رو بدید تا دقیق بررسی شود

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز با CSS Positioning میتونید فیکس کنید

البته بستگی به مکان این دیو داره که بهتره ادرس صفحه رو بدید تا دقیق بررسی شود

اینو درستش کردم ولی یه مشکل دیگه اینه که کادری که متن رو توش نوشته ام، از بالا و پایین انگار اومده روی متن و لبه های بالا و پایین متنم دیده نمیشه. توی سایر مرورگرها مشگلی ندارم. چطوری ایشه اینو حلش کرد؟
لینک به ارسال

اینو درستش کردم ولی یه مشکل دیگه اینه که کادری که متن رو توش نوشته ام، از بالا و پایین انگار اومده روی متن و لبه های بالا و پایین متنم دیده نمیشه. توی سایر مرورگرها مشگلی ندارم. چطوری ایشه اینو حلش کرد؟

منظورتون رو درست متوجه نشدم!

اگر طراحی ثابت هست (واکنش گرا نیست) برای دایو ارتفاع تعریف کنید!

div{
height: X px;
}

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

اگر طراحی ثابت هست (واکنش گرا نیست) برای دایو ارتفاع تعریف کنید!

div{
height: X px;
}

این کد به نظر شما کجاش مشکل داره که رنگ متنش عوض نمیشه؟ هرچی کد رنگ میدم بهش بازم رنگ عوض نمیشه. حتی important هم کردم و نشد!

<div style="font-size: 28pt; font-color: #771C1C !important; font-weight: bold; font-family: Tahoma; position: absolute; padding: 10px; width: 750px; height: 186px; z-index: 1; left: 0px; top: 150px">
Driven, Docked & Delivered...</div>

آقا ممنون درسد شد.

بجای Font-color که در php کاربرد داره، در html باید فقط color بنویسی. اینکارو کردم درست شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...