• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
rerzaz

ساخت فرم جستجو

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من می خواستم یک فرم جستجو بسازم که درون یکی از جداول پایگاه داده ام که اطلاعات آن با یک کد اختصاصی تایین شده جستجو کنم خودم query رو موشتم حالا می خوام با php پیاده سازیش کنم

که وقتی کاربر با آن کد جستجو کرد اطلاعات رو نشونش بده

SELECT *
FROM `wp_iphorm_form_entry_data`
WHERE `entry_id` LIKE '%%'
LIMIT 0 , 30

اگه میشه کمک کنید منو

ویرایش شده در توسط rerzaz

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با PDO کدش به صورت زیره:

<?php
if(isset($_POST['sch']))
{
$var1 = str_replace(array('%','_'),'',$_POST['sch']);
if(!$var1)
{
exit('Invalid From Value:'.$var1);
}

$query="SELECT * FROM report WHERE dated LIKE :search";
$stmt=$conn->prepare($query);
$stmt->bindValue(':search',$var1,PDO::PARAM_STR);
$stmt->execute();
$result=$stmt->fetchAll();
foreach ($result as $row)
{
?>
<tr>
<td><?php echo $row['id']; ?></td>
<td><?php echo $row['name']; ?></td>
<td><?php echo $row['type']; ?></td>
</tr>
<?php }} ?>

سطح تخصصتون رو هم از پروفایل تنظیم کنید بهتر می تونیم پاسخ بدیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چطوری کوری خودمو جایگزین کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کوئری خودتون چیه دقیقا اگر جستجوگر می خواهید کد خروجی صحیح می دهد فقط فرمی بسازید با فیلد متنی به نام sch و متد POST

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کوئری که ن زدم با Like هست و جواب میده

SELECT *
FROM `wp_iphorm_form_entry_data`
WHERE `entry_id` LIKE '%%'
LIMIT 0 , 30

می شه یه آموزش مختصر برای متد post بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متد post برای ارسال اطلاعات فرم در داخل صفحه یا به صفحه دیگر استفاده میشه. action مشخص می کنه اطلاعات به چه صفحه ای باید ارسال بشه. من اینجا action رو خالی میزام یعنی داخل همین صفحه می خوام اطلاعات فرم استفاده کنم:

<form method="post" action="">
<input type="text" name="ch">
<input type=submit">
</form>

بعد با زدن submit اطلاعات فرم به action ارسال میشه. با دستور داخل صفحه Action می تونید اطلاعات رو بخونید:

$s = $_POST['ch'];

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://stackoverflow.com/questions/639531/mysql-search-in-all-fields-from-every-table-from-a-database

اینجا رو هم بخونید. با مثال توضیح داده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از راهنمای های شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری