رفتن به مطلب

سوالات سئو واژه های سئو

p30win

پست های پیشنهاد شده

سلام، من به تازگی روی سئو خیلی حساس شدم و میخوام سایتم رو حسابی سئو کنم و چون سایت من سایت دانلود فیلمه و اوقات فراغت محض خندهم که شده هیتلر میشه میخواستم ببینم باید چیکار کنم که در همین چن روزی که سایت هستش بتونم در جستجو های گوگل بالا بیام

از این رو هرکسی که واقعا کار بلد هستش میتونم هر هزینه ای که بخواد رو بدم که برام سایت رو با افزونه سئو کنه، فقط با افزونه، چون سایت بهینه سازی شده

چندتا واژه هم هس که هنگام سئو بهشون بر خوردم و اصلا نمیدونم چی هستن میخواستم راهنمایی کنید:

اول اینکه:

Noindex subpages of archives

چی هستش و کاربردش چیه؟بهتره تیک خورده باشه؟

دوم:

Force rewrite titles

اینجور که افزونه میگه هوشمنده و ... اما چون سایت فارسیه میگم شاید نتونه درست سئو کنه، این تیک رو بزنم؟کارش چیه؟

سوم:

Use meta keywords tag?

خوده افزونه یه جوری گفته که انگار دیگه کاربردی نداره، البته من که دلیلشو نفهیدم ولی خب، نظره شما چیه؟

چهارم:

Add noodp meta robots tag sitewide

یه سوالی که داشتم این DMOZ description چی هستش؟کاربردش چیه؟

پنجم:

Add noydir meta robots tag sitewide

اینم که میگه جلوگیری از توضیحات یاهو دایرکتوری برای صفحفات، یاهو دایرکتوری چیه؟کاربردش؟

سوال اخر:

تفاوت keywords و description در چی هستش؟مثلا برای سایتی مثل ما که روی کلمات دانلود فیلم سریال زیرنویس کار میکنه بهتره چه واژه هایی بزاریم؟

لینک به ارسال

درباره همه توضیح دادیم جستجو کنید اما کوتاه توضیح میدم

keyword : کلمات کلیدی یک سایت که جهت معرفی کلمه های موجود در سایت به گوگل ( دیگه فایده نداره)

description : همون توضیحات سایت میشه که برای جستجوگر ها تعیین میشوند

Noindex subpages of archives : خودش گفته ثبت نکردن صفحات اصلی و آرشیو سایت در جستجوگرها

Use meta keywords tag: توضیح دادم

noodp meta :

در لینک توضیح داده شده است

http://wpu.ir/2wlb9

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...