• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
shayan

درخواست کمک در زمینه ی css

12 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

محل قرار گیری تایتل سایدبار سایت من یخورده ساده هست

و میخوام چند تا عکس بهش اضافه کنم

قالبم حالت رسپانسیو داره

روش من اینجوری بود که برای قالب های معمولی قسمت محل قرار گیری تایتل سایدبار یه عکس طراحی می کردم

و همون میشد کل طراحی سایدبار برای همه ی قسمت هاش

ولی چون این قالب رسپانسیوه نمیشه سر و تهشو با یک عکس به هم آورد چون تو سایز های مختلف ترکیب سایدبار بهم میخوره

در هر صورت من تگ تیتر سایدبارم رو توی HTML پیدا نکردم که بهش دو تا دیو بدم و این دو عکس طراحی شده برای چپ و راست سایدبار رو تو استایل

بهش معرفی کنم

به نظرم روشش هم همینه !

حالا اگر شما روش دیگه دارید بگید استفاده میکنم

من میخوام سایدبارم اینجوری بشه

13915916501.png

این دو تا عکس رو هم با نام های sidebar-left.png و sidebar-right.png تو پوشه images قالبم قرار دادم

پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم

آدرس سایت:

http://www.yaranenamaz.com

ویرایش شده در توسط shayan
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب می تونید از خاصیت تصویر پس‌زمینه‌ی CSS استفاده کنید.

http://www.w3schools.com/css/css_background.asp

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینو میدونم که چجوری میشه عکس گذاشت عزیز

مشکلم رو که مطرح کردم چیه !

ویرایش شده در توسط shayan
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما می خوای 2تا عکس بزاری دو طرف عکس که خاصیت گرد بودن گوشه ها حفظ بشه؟ یه کم بیشتر توضیح بدین.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینو میدونم که چجوری میشه عکس گذاشت عزیز

مشکلم رو که مطرح کردم چیه !

خوب منم جواب رو دادم دیگه عزیز! طرح شما خیلی سادست، و از سایت هم دیدم که الان طرح رو با رنگ پس‌زمینه آبی ایجاد کردن، الآن یک راه حل اینه که شما با خاصیت مولتی بک‌گراند که در CSS3 پشتیبانی می‌شه، دو تا تصویر (تصویر قهوه‌ای رنگ سمت راست و گل سمت چپ) رو بندازید روی همین رنگ پس زمینه و دیگه نیازی به اضافه کردن المنتی هم نیست. اما اگر اصرار به این راه حل دارید، در صورتی که ابزارکتون پویا هست (از مدیریت قابل تغییره)، باید توی فایل functions.php دنبالش بگردید.

ویرایش شده در توسط Anisi
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما می خوای 2تا عکس بزاری دو طرف عکس که خاصیت گرد بودن گوشه ها حفظ بشه؟ یه کم بیشتر توضیح بدین.

بله

دقیقا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه نسخه های پایین ie براتون مهم نیست از border-radius استفاده کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید دوستان من فقط میخوام دو تا عکس بزارم گوشه های سادبار سایتم

که با تغییر عرض سایدبار به مشکلی بر نخوره

نمیدونم شما چه برداشتی از منظور من داشته اید !!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب منم جواب رو دادم دیگه عزیز! طرح شما خیلی سادست، و از سایت هم دیدم که الان طرح رو با رنگ پس‌زمینه آبی ایجاد کردن، الآن یک راه حل اینه که شما با خاصیت مولتی بک‌گراند که در CSS3 پشتیبانی می‌شه، دو تا تصویر (تصویر قهوه‌ای رنگ سمت راست و گل سمت چپ) رو بندازید روی همین رنگ پس زمینه و دیگه نیازی به اضافه کردن المنتی هم نیست. اما اگر اصرار به این راه حل دارید، در صورتی که ابزارکتون پویا هست (از مدیریت قابل تغییره)، باید توی فایل functions.php دنبالش بگردید.

میشه یه کد پیشنهاد کنی؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه یه کد پیشنهاد کنی؟؟

background: #0077FF url(left.png) left center no-repeat, url(right-sign.png) right center no-repeat;

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد جواب نداد !!

background: #0077FF url("images/sidebar-left.png") left center no-repeat, url("images/sidebar-right.png") right center no-repeat;

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینطوری امتحان کنید:

url("images/sidebar-left.png") no-repeat scroll left center, url("images/sidebar-right.png") no-repeat scroll right center #0077FF

ویرایش شده در توسط Anisi
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mrasoul
      اینکه من بخوام به قالبی که خریدم یه صفحه ایی رو اضافه کنم میشه بحث غیر قانونی که بایگانیش می کنید ؟
      اگه یک قالبی که میخرید یه امکانی و نداشته باشه و شما بخوای بهش اضافه کنی حتما باید بری پیش پشتیبان قالب و هزینه کنی برات بهش اضافه کنه؟ خوب اگه میتونست که اضافه می کرد .
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه وردپرسی ها
      این صفحه اول وبسایت من است هایو  .
      حالا من میخواهم این صفحه را با یک صفحه استاتیک جایگزین کنم و خوب تا اینجا مشکلی نیست اما مشکل اصلی آنجاست که من یک صفحه لازم دارم مانند همین صفحه اول سایت که تمامی پستها در آن قرار داشته باشد و ظاهر و حتی فوتر و تمامی بخش ها از جمله دکمه ی بارگذاری مطالب بیش مانند همین صفحه باشد و در اصل می توان گفت که همین صفحه اصلی کپی شود .
      من با استفاده از قالب صفحه page.php و کپی کردن کدهای فایل index اقدام به ساختن صفحه ای به اسم posts کردم و از داخل برگه ها نیز در موقع ساختن برگه جدید ،  قالب این برگه را نیز بر روی posts قرار دادم و این هم آدرس همین برگه ایی که ساختم .
      ملاحظه می کنید که اصلا پستها نمایش داده نشده است ... امیدوارم که کسی بتونه راهنماییم کنه که مشکل کجاست ؟
      چندتا فایل پیوستی هم قرار دادم یکیش صفحه posts.php که خودم ساختم و دیگر مابقی فایل ها

ink.rar
      posts.php
    • توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      من برای کانال تلگرامم به آدرس زیر به یک ادمین نیاز دارم که در ضمینه فیلم و سریال نسبتا حرفه ای باشه
      Mester_Film@
      لطفا اگه کسی میتونه بهم کمک کنه لطفا به ایدیم پیام بده:
      Alo_Mester_Film@
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      من میخواستم فایل جاوا اسکریپت با پسوند js رو روی سایتم اپلود کنم ولی ارور میده
      مینویسه:
      “js 1” به‌خاطر وجود ایراد بارگذاری نشد
      متاسفانه، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست.
      اگه کسی میدونه مشکلش چیه لطفا به منم بگه