رفتن به مطلب

درخواست کمک در زمینه ی css

پست های پیشنهاد شده

سلام

محل قرار گیری تایتل سایدبار سایت من یخورده ساده هست

و میخوام چند تا عکس بهش اضافه کنم

قالبم حالت رسپانسیو داره

روش من اینجوری بود که برای قالب های معمولی قسمت محل قرار گیری تایتل سایدبار یه عکس طراحی می کردم

و همون میشد کل طراحی سایدبار برای همه ی قسمت هاش

ولی چون این قالب رسپانسیوه نمیشه سر و تهشو با یک عکس به هم آورد چون تو سایز های مختلف ترکیب سایدبار بهم میخوره

در هر صورت من تگ تیتر سایدبارم رو توی HTML پیدا نکردم که بهش دو تا دیو بدم و این دو عکس طراحی شده برای چپ و راست سایدبار رو تو استایل

بهش معرفی کنم

به نظرم روشش هم همینه !

حالا اگر شما روش دیگه دارید بگید استفاده میکنم

من میخوام سایدبارم اینجوری بشه

13915916501.png

این دو تا عکس رو هم با نام های sidebar-left.png و sidebar-right.png تو پوشه images قالبم قرار دادم

پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم

آدرس سایت:

http://www.yaranenamaz.com

ویرایش شده توسط shayan
لینک به ارسال

خوب می تونید از خاصیت تصویر پس‌زمینه‌ی CSS استفاده کنید.

http://www.w3schools.com/css/css_background.asp

لینک به ارسال

اینو میدونم که چجوری میشه عکس گذاشت عزیز

مشکلم رو که مطرح کردم چیه !

ویرایش شده توسط shayan
لینک به ارسال

شما می خوای 2تا عکس بزاری دو طرف عکس که خاصیت گرد بودن گوشه ها حفظ بشه؟ یه کم بیشتر توضیح بدین.

لینک به ارسال

اینو میدونم که چجوری میشه عکس گذاشت عزیز

مشکلم رو که مطرح کردم چیه !

خوب منم جواب رو دادم دیگه عزیز! طرح شما خیلی سادست، و از سایت هم دیدم که الان طرح رو با رنگ پس‌زمینه آبی ایجاد کردن، الآن یک راه حل اینه که شما با خاصیت مولتی بک‌گراند که در CSS3 پشتیبانی می‌شه، دو تا تصویر (تصویر قهوه‌ای رنگ سمت راست و گل سمت چپ) رو بندازید روی همین رنگ پس زمینه و دیگه نیازی به اضافه کردن المنتی هم نیست. اما اگر اصرار به این راه حل دارید، در صورتی که ابزارکتون پویا هست (از مدیریت قابل تغییره)، باید توی فایل functions.php دنبالش بگردید.

ویرایش شده توسط Anisi
لینک به ارسال

شما می خوای 2تا عکس بزاری دو طرف عکس که خاصیت گرد بودن گوشه ها حفظ بشه؟ یه کم بیشتر توضیح بدین.

بله

دقیقا

لینک به ارسال

ببینید دوستان من فقط میخوام دو تا عکس بزارم گوشه های سادبار سایتم

که با تغییر عرض سایدبار به مشکلی بر نخوره

نمیدونم شما چه برداشتی از منظور من داشته اید !!!!

لینک به ارسال

خوب منم جواب رو دادم دیگه عزیز! طرح شما خیلی سادست، و از سایت هم دیدم که الان طرح رو با رنگ پس‌زمینه آبی ایجاد کردن، الآن یک راه حل اینه که شما با خاصیت مولتی بک‌گراند که در CSS3 پشتیبانی می‌شه، دو تا تصویر (تصویر قهوه‌ای رنگ سمت راست و گل سمت چپ) رو بندازید روی همین رنگ پس زمینه و دیگه نیازی به اضافه کردن المنتی هم نیست. اما اگر اصرار به این راه حل دارید، در صورتی که ابزارکتون پویا هست (از مدیریت قابل تغییره)، باید توی فایل functions.php دنبالش بگردید.

میشه یه کد پیشنهاد کنی؟؟

لینک به ارسال

این کد جواب نداد !!

background: #0077FF url("images/sidebar-left.png") left center no-repeat, url("images/sidebar-right.png") right center no-repeat;

لینک به ارسال

اینطوری امتحان کنید:

url("images/sidebar-left.png") no-repeat scroll left center, url("images/sidebar-right.png") no-repeat scroll right center #0077FF

ویرایش شده توسط Anisi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...