mehrdad_k

قرار دادن ویدئوی پست در ابزارک

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

وقتی که یک ویدئو رو با خود وردپرس در سایت قرار بدیم کدی مثل کد زیر رو در نوشته قرار میده

[video width="352" height="288" flv="http://myweb.ir/wp-content/uploads/2014/01/video.flv"][/video]

چطور میتونم این کد ویدئو رو تو ابزارک هم استفاده کنم ؟ وقتی همین رو میگذارم چیزی نشون نمیده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چرا از کد html5 استفاده نمیکنید؟

Video HTML5

<script type="text/javascript">
var nextVideo = "path/of/next/video.mp4";
var videoPlayer = document.getElementById('videoPlayer');
videoPlayer.onend = function(){
videoPlayer.src = nextVideo;
}
</script>
<video id="videoPlayer" src="path/of/current/video.mp4" autoplay autobuffer controls />

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای اجرای شورتکد از تابع do_shortode استفاده کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mghhgm
      سلام
      ببخشید در وردپرس وقتی ویدئو قرار میدم، بجای اینکه در سایت بافر و نمایش داده بشه، وقتی روی دکمه Play میزنم توسط IDM یا دانلود منیجر مرورگر شروع به دانلود میشه و در پلیر سایت ویدئو نمایش داده نمیشه.
      خیلی افزونه تست کردم (jw player ، mediaelementjs و ....)
      حتی به پلیر بجای اینکه آدرس ویدئو از سایت خودم بدم، آدرس ویدئو از سایت های دیگه مثل آپارات و mp4.ir و ... رو میدم اما همین مشکل رخ میده.
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط M.Hajloo
      درود بر تمام عزیزان
      دوستان من میخوام توی مطالبم ویدئو قرار بدم و برای این کار نیز 1 هاست دانلود تهیه کردم
      مطالب زیادی توی همین انجمن و... خوندم در مورد بهترین پلیر وردپرس که بیشترشون را تست کردم اما مشکلم اینجاست که اگر پلیر html5 مانند پلیر خود وردپرس قرار بدم ارور error loading this resource رو بهم میده و اگر با یک پلیر مانند Jw Player استفاده کنم و روی حالت Flash قرار بدم فقط صدای ویدئو برام پخش میشه
      البته چیزی که هست من ویدئو از جای دیگه قرار بدم درست نمایش میده به عنوان مثال جهت تست لینک یکی از ویدئو های آموزشی همیار وردپرس رو قرار دادم بدون مشکل رو خود پلیر وردپرس نشون داد
      حالا به نظرتون مشکل از هاست دانلود من هست یا نه باید تغییری ایجاد کنم یا ... تا به درستی نمایش بده ؟
      سپاسگذارم
    • توسط ilbeygi.m
      سلام دوستان و عزیزان
      بنده سوالی داشتم
      خواستم ببینم چطور میشه با وردپرس وب سایت اشتراک ویدئو راه اندازی کرد.
      مثل وب سایت ویدئو ورزش 3 که با وردپرسه؟
      با تشکر
    • توسط mrasoul
      من میخوام بر روی ویدئو های سایت پوستر قرار بدم . از تگ زیر استفاده کردم و پوستر و ویدئو رو با زمینه دلخواه تو پوسته قرار دادم مشکل اینجاست قبل از play کردن ویدئو فقط پوستر نشون داده میشه و من میخوام وقتی ویدئو رو play میکنیم 5 ثانیه نشون بده پوستر رو بعد ویدئو رو پخش کنه .

<?php $post = get_the_ID(); ?>
      <?php $video = get_post_meta($post, 'video', true);?>
      <?php $poster = get_post_meta($post, 'poster', true);?>
      <?php echo do_shortcode( '[video src="'.$video.'" poster="'.$poster.'"]') ?>

مثل پوسترهای آپارات میخوام که اول ویدئو مشخصه و وقتی که ویدئو play میشه پوستر 5 ثانیه نشون داده میشه .
      البته من فکر کنم 2 تا ویدئو باشه نه پوستر حالا کسی راهی سراغ داره که راهنمایی منه تا منم چنین حرکتی بزنم
    • توسط mrasoul
      از آقایان و اساتید کسی میتونه راهنمایی کنه که چجوری ویدئو پلیر وردپرس و ویرایش کنم ؟ با سایزش مشکل دارم و میخوام به صورت ردصدی واردش کنم و رسپانسیوش کنم