5 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان اگر کسی قالب صفحه تماس با ما را دارد در اینجا قرار دهد.

ترجیحا سورس صفحه رو بگذارید و نیز کد css آن را

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب تماس با ما؟!

فرم تماس با ما که توسط افزونه contact form7 ساخته میشه. ولی قالب مجزایی نداره مگر این که خود طراح یه قالب هم واسش طراحی کنه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره شما به فرم تماستون css بدین تا به شکلی که میخواهید پیاده اش کنید.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب تماس با ما؟!

فرم تماس با ما که توسط افزونه contact form7 ساخته میشه. ولی قالب مجزایی نداره مگر این که خود طراح یه قالب هم واسش طراحی کنه.

این افزونه از استایل جداگانه استفاده می کند و همین امر باعث کاهش سرعت سایت می گردد؟ آیا شما می دانید کجای سورس این قالب می توان لینک به استایل خود افزونه را حذف کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه از استایل جداگانه استفاده می کند و همین امر باعث کاهش سرعت سایت می گردد؟ آیا شما می دانید کجای سورس این قالب می توان لینک به استایل خود افزونه را حذف کرد؟

از

contact-form-7/includes/controller.php

خط 267 تا آخر

if ( WPCF7_LOAD_CSS )
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'wpcf7_enqueue_styles' );
function wpcf7_enqueue_styles() {
wp_enqueue_style( 'contact-form-7',
wpcf7_plugin_url( 'includes/css/styles.css' ),
array(), WPCF7_VERSION, 'all' );
if ( wpcf7_is_rtl() ) {
wp_enqueue_style( 'contact-form-7-rtl',
wpcf7_plugin_url( 'includes/css/styles-rtl.css' ),
array(), WPCF7_VERSION, 'all' );
}
do_action( 'wpcf7_enqueue_styles' );
}
function wpcf7_style_is() {
return wp_style_is( 'contact-form-7' );
}

البته بهتر است در موقع ساخت فرم فیلد های id و class را پر کنیم و در استایل بندی خودمون بهشون مقدار بدیم وقتی این مقدار ها را بدهیم css افزونه هم لود نمی شه و قالب فرم هم در دست ماست و انعطاف پذیره

کندی صفحات فرم تماس با ما بیشتر به تحلیل کدهای شورت کات بر می گرده تا استایل بندی

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amir5250
      با عرض سلام
      دوستان من قالب kahuna رو از مخزن وردپرس دانلود کردم و استایل هاش رو توی سیستمم تغییر دادم و با استفاده از localhost تغییرات رو چک میکردم و مشکلی نداشتن، اما حالا که قالب رو روی وردپرس نصب کردم قالب مثل روز اولش شده و استایل هایی که بهش دادم رو نمی خونه. من استایل جدیدی هم بهش اضافه نکردم فقط همون استایل های قبلی رو ویرایش کردم،آخه مگه غیر از style.css و rtl.css راه دیگه ای برای استایل دهی هست؟ جالب اینجاست با اینکه اسکرین شات رو هم عوض میکنم ولی اسکرین شات اولیه خودش رو نمایش میده...کسی میدونه باید چیکار کنم؟
      در ضمن از ویرایشگر وردپرس هم که استفاده میکنم همه تغیراتی که به استایل ها دادم هستشون 
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط Mehdi256
      درود و خدا قوت
      دوستان یه سری سوالات داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
      من خوب یه قالبی رو نصب کردم که راضیم از و میخام باهاش کار کنم  ولی خوب بعضی بخش هاشو نمیخام یه یه سری بخش هاش یه تغییر جزئی باید انجام بدم مث رنگ و راست و چپ بودنش .. قالبمم از فارسی پشتیبانی میکنه و چپ چی و راست چین هست فقط بخش هایی از اونن میخام تغییر بدم  مثلا توی نمایش تبلتی یا موبایلیش میخام title  سایت و اون tagline  شو چپ به راست کنم و این جور چیزا این یه سوالمه ...
      و اینکه چطور میشه که بخشی از  کاستومایز کردن تو قالب رو کاری کنیم که توی دسکتاپ یه جور نمایش بده و توی گوشی مثلا یه جور دیگه ؟ اینم سوال دوممه و خیلی مهمه برام ؟
    • توسط rshorche
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      یه سایت برای نمایش کد تخفیف دارم 
      میخوام وقتی که یه پست رو ارسال میکنم یه باکس باشه که یه کد تخفیف رو نمایش بده 
      و یه دکمه باشه که هر سایتی که اون کد تخفیف رو ازش گرفتن لینک اون سایت رو بزارم و شخص با کلیک کردن روی دکمه منتقل بشه به اون سایت
      کد تخفیف و سایت رو میخوام به صورت دستی از داخل پنل وردپرس ثبت کنم 
      عکس ضمیمه هم نگاه کنید قسمتی که لازم دارم رو با رنگ مشکی نمایش دادم 
      خیلی ممنون میشم کسی بتونه کمک کنه

• توسط naderi
      سلام .. برای توسعه یک وب سایت با قالب Eduma وردپرس میخوایم یه سری قابلیت ها رو بهش اضافه کنیم .. از دوستان کسی هست که بتونه به ما کمک کنه؟
    • توسط Hamid_92
      سلام خسته نباشید 
      من در یک وبسایت خارجی که خدمات هاست و دامنه رایگان میداد یک هاست و دامنه رایگان ساختم و میخواستم که وردپرس رو در file manager آپلود کنم و نصبش کنم و با توجه به آموزش های داخل اینترنتی باید اون فایل وردپرس رو در فایل public_html آپلود می کردم اما به محض اینکه از داخل CPanel وارد file manager هاست شدم با تصویر زیر برخورد کردم

و پوشه ای به نام Public_html تعریف نشده بود تا فایل وردپرس رو بارگذاری کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
      * ضمنا در داخل فایل htdocs فایلی به نام files for your website should be uploaded here! ذخیره شده بود به صورت زیر