• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
SHOKRE

کاهش ناگهانی سرعت لود سایت

6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و عرض خسته نباشید

من تمام آموزش هایی که برای افزایش سرعت وردپرسه انجام دادم.یعنی سرعت سایتم قبلنا با این آموزشا بسیار بالا بود کلا تو 3 ثانیه بارگذاری میشد.الان این زمان تو پینگدم که چندروزیه به 15 ثانیه رسیده،گاهی هم خیلی زیاد نشون میده ولی اکثرا میانگین 15 ثانیست.

ناگفته نماند که من سایتم روی لینوکس آپاچی قرار داره و تازگی به این هاست منتقلش کردم .البته فک نمیکنم مشکل از اون باشه چون همون موقه هم که منتقل کردم تا چند روزقبل این مشکل ،حداکثر زمان بارگذاری 5 ثانیه بود.

من لینوکس آپاچی رو برای ورد پرس بهینه سازی نکردم آیا نیاز هست؟

مشکل از چیه؟لطفا کمکم کنید.

اینم نمودار لود صفحه در جیمتریکس:

post-1871-0-89195700-1391606321_thumb.pn

ویرایش شده در توسط SHOKRE
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگه به تازگی سایتتون رو منتقل کردین دیتابیس نیاز به بهینه سازی داره. در کل به سرعت هاست هم بستگی داره.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله تقریبا دو هفته میشه منتقل کردم.بهینه سازی از چه لحاظ؟ نیاز به تغییرات داره؟یا دراپکردن جداول بی استفاده،کافیه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دراپ کردن جداول بی استفاده و repair کردن خیلی تاثیر داره.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دراپشون کردنو انجام دادم،همچنین افزونه اپتیمایزر رو هم نصب کردم،خیلی کاربردیه،جم دیتابیسمو خیلی آورده پایین،بطوریکه الان دیتابیسم 500 کیلو بایته.

repair کردنو چجوری باید انجام بدم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داخل phpmyadmin دیتابیس رو که انتخاب می کنید اسم جداول رو میاره. یه منوی کشویی پایین هست که یکی از گزینه هاش repair table هست. می تونید جداول رو انتخاب کنید و repair کنید. سعی کنید ماهی یک بار حداقل این کار رو انجام بدین.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط fantome0
      دوستان سلام
      من سایتم رو به تازگی دادم تا یک طراح قالب یه قالب وردپرسی سئو شده و با تکنیکهای سرعت بارگذاری سریع در بیشتر مرورگرها انجام بده. و ایشون هم کار قالب رو به پایان رسوند و تحویل دادن
      منتها سرعت لود سایتم بسیار پایین هست. با خود طراح که صحبت کردم گفتن مشکل از طرف کدنویسی ایشون نیست و قالب به صورت استاندارد و تکنیکال کدنویسی شده. من برای اینکه مطمئن بشم که مشکل از هاست نباشه، هاستم رو عوض کردم ولی باز هم تغییری حاصل نشد.
      واقعا نمیدونم باید چکار کنم . میخواستم از دوستان که راه حلی به نظرشون میرسه بگن تا این مشکل حل بشه.
      ممنون
      آدرس سایت : zoobino.com
    • توسط cheeta
      چطور میشه فهمید قالبی که روی سایت هست و به طور کلی سرعت سایت کمه یا زیاد و چه راه های برای افزایش بی دردسر سرعت لود شدن سایت وجود داره؟