رفتن به مطلب

کاهش ناگهانی سرعت لود سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید

من تمام آموزش هایی که برای افزایش سرعت وردپرسه انجام دادم.یعنی سرعت سایتم قبلنا با این آموزشا بسیار بالا بود کلا تو 3 ثانیه بارگذاری میشد.الان این زمان تو پینگدم که چندروزیه به 15 ثانیه رسیده،گاهی هم خیلی زیاد نشون میده ولی اکثرا میانگین 15 ثانیست.

ناگفته نماند که من سایتم روی لینوکس آپاچی قرار داره و تازگی به این هاست منتقلش کردم .البته فک نمیکنم مشکل از اون باشه چون همون موقه هم که منتقل کردم تا چند روزقبل این مشکل ،حداکثر زمان بارگذاری 5 ثانیه بود.

من لینوکس آپاچی رو برای ورد پرس بهینه سازی نکردم آیا نیاز هست؟

مشکل از چیه؟لطفا کمکم کنید.

اینم نمودار لود صفحه در جیمتریکس:

post-1871-0-89195700-1391606321_thumb.pn

ویرایش شده توسط SHOKRE
لینک به ارسال

سلام

اگه به تازگی سایتتون رو منتقل کردین دیتابیس نیاز به بهینه سازی داره. در کل به سرعت هاست هم بستگی داره.

لینک به ارسال

بله تقریبا دو هفته میشه منتقل کردم.بهینه سازی از چه لحاظ؟ نیاز به تغییرات داره؟یا دراپکردن جداول بی استفاده،کافیه؟

لینک به ارسال

دراپشون کردنو انجام دادم،همچنین افزونه اپتیمایزر رو هم نصب کردم،خیلی کاربردیه،جم دیتابیسمو خیلی آورده پایین،بطوریکه الان دیتابیسم 500 کیلو بایته.

repair کردنو چجوری باید انجام بدم؟

لینک به ارسال

داخل phpmyadmin دیتابیس رو که انتخاب می کنید اسم جداول رو میاره. یه منوی کشویی پایین هست که یکی از گزینه هاش repair table هست. می تونید جداول رو انتخاب کنید و repair کنید. سعی کنید ماهی یک بار حداقل این کار رو انجام بدین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...