رفتن به مطلب

طراحی قالب وبلاگ به صورت Responsive

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میشه قالب وبلاگ رو به صورت Responsive طراحی کرد یا نه؟

من تازه عضو شدم و خیلی جواب این سوال برام واجبه. ممنون میشم جواب منو بدین

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش اومدین

ارزش نداره قالب ریسپانسیو رو با وبلاگ پیاده سازی کرد. شما بهتره با وردپرس سایتتون رو پیاده سازی کنید که هم بتونید از امکانات خوبش استفاده کنید و هم از سئو خوبش بهره ببرید.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش اومدین

ارزش نداره قالب ریسپانسیو رو با وبلاگ پیاده سازی کرد. شما بهتره با وردپرس سایتتون رو پیاده سازی کنید که هم بتونید از امکانات خوبش استفاده کنید و هم از سئو خوبش بهره ببرید.

خب منم میدونم وردپرس امکاناتش خیلی خوبه ولی فعلا توانایی کار روی وردپرس رو ندارم و باید با همون وبلاگ کار کنم. شما میتونید انجام بدین برای وبلاگ؟

لینک به ارسال

طراحیش کاری نداره. هر قالب html رو میشه responsive کرد و تگ های وبلاگ رو جایگزین کرد. اما هزینه ای که داره برای طراحی داده میشه بهتره که روی وردپرس انجام بشه.

لینک به ارسال

طراحیش کاری نداره. هر قالب html رو میشه responsive کرد و تگ های وبلاگ رو جایگزین کرد. اما هزینه ای که داره برای طراحی داده میشه بهتره که روی وردپرس انجام بشه.

ممنون دوست عزیز

اگه خواستم حتما مزاحم شما میشم

بازم ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...