رفتن به مطلب

افزونه اشتراک ویژه

پست های پیشنهاد شده

سلام؛

من افزونه اشتراک ویژه وردپرس رو نصب کردم

workshop.vahidd.com/advanced-vip/latest

که فرم عضویت ویژه در این افزونه فقط بعد از ورود به سایت قابل مشاهده می باشد؛ حالا مشکل اینجاست کاربر وقتی به پیغام خطای افزونه مبنی بر؛ برای مشاهده این قسمت باید وارد حساب کاربری خود شوید، بعد از ورود کاربر به حساب کاربری به جای اینکه همون صفحه که فرم عضویت در اون قرار داره لود بشه، پیشخوان یا پروفایل کاربری لود میشه و کاربر هم نمیدونه از کجا اومده و برای رفتن به همون صفحه باید کجا بره!

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید.

لینک به ارسال

شاید من سوالم رو به صورت نامفهوم پرسیدم؛ من میخوام کاری رو که افزونه ای مثل Theme My Login در قسمت ریدایرکتش انجام میده بوسیله کد انجام بدم! همون حالتی که کاربر (مشترک) به صفحه قبل از ورودش ارجاع داده میشه.

آیا میشه؟ ممنون میشم کمک کنید.

و یک سوال دیگه آیا بدون استفاده از کد از همین افزونه فقط برای این منظور استفاده کنم، تأثیر سوء بر روی وردپرس، سرعت بارگذاری سایت و ... خواهد داشت یا خیر؟

ویرایش شده توسط chemist
لینک به ارسال

فقط میشه لینک لاگین رو نمایش داد

به جز این کاربر وارد صفحه لاگین بشه امکان هدایت نیست

در فایل advanced-vip\functions\vip-filters.php

خط 39

return $logged_in_message ;

را به

return $logged_in_message . ‌'. <a href="'.wp_login_url( get_permalink() ).'" title="Login">ورود به سايت</a>';

لینک به ارسال
  • 9 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...