EMINENT

کدها رو کجا قرار بدم؟

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من خیلی خیلی مبتدی هستم، تازه وردپرس رو شروع کردم، الان میخواستم افزونه نمایش آخرین بروزرسانی رو قرار بدم برای سایت، دوستان توضیحات مفصلی دادن توی تاپیک های دیگه و یه سری کد قرار دادن که گفتن که این قطعه کد را در قالب قرار بده، حالا من نمیدونم این کد را باید چه جوری استفاده کنم؟ کجا قرار بدم؟

اگه کسی من رو راهنمایی کنه خیلی بزرگواری کرده

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

اگر منظور شما کد نمایش آخرین بروزرسانی وب سایت هست نمایش زمان آخرین بروزرسانی باید کد مربوطه را بردارید و در قالب خود جایی که مد نظر دارید بزارید

اگر افزونه دانلود کردید برای اینکار باید افزونه را نصب کنید و سپس فعال کنید و کدی که بهتون داده میشه توسط افزونه در جای مورد نظر در قالب جای گذاری کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

اگر منظور شما کد نمایش آخرین بروزرسانی وب سایت هست نمایش زمان آخرین بروزرسانی باید کد مربوطه را بردارید و در قالب خود جایی که مد نظر دارید بزارید

اگر افزونه دانلود کردید برای اینکار باید افزونه را نصب کنید و سپس فعال کنید و کدی که بهتون داده میشه توسط افزونه در جای مورد نظر در قالب جای گذاری کنید

خوب منم مشکلم همین قراردادن تو قالب هست، نمیدونم چجوری؟کجا باید قرار بدم؟ توی پست؟ توی برگه؟ در قالب جای گذاری کنید منظور کجاس؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما قصد دارید این کد کجای قالب شما نمایش داده بشه ؟

در footer? در هدر یا در صفحه اصلی

ابتدا باید مکان مورد نظرتون رو مشخص کنید بعد نسبت به ویرایش و قرار دادن اون اقدام کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما قصد دارید این کد کجای قالب شما نمایش داده بشه ؟

در footer? در هدر یا در صفحه اصلی

ابتدا باید مکان مورد نظرتون رو مشخص کنید بعد نسبت به ویرایش و قرار دادن اون اقدام کنید .

آها، میخوام در قسمت هدر(بالای سایت) باشه، حالا از کجا باید ویرایشش کنم؟ از پنل مدیریت وردپرس که همچین چیزی ندیدم. از cpanel باید پیداش کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر قصد دارید در هدر سایت بزارید 2 راه برای ویرایش دارید :

1- از طریق پنل مدیریت خود وردپرس به قسمت >نمایش>ویرایشگر برید و سپس فایل header.php را از منوی کناری باز شده انتخاب کنید و کد را در محل دلخواه قرار دهید

2-به cpanel یا هاست خود مراجعه کنید سپس به پوشه مربوط به قالب خود بروید و فایل header.php را با ویرایشگر مناسب باز کرده و کد را در محل دلخواه قرار دهید.

دقت کنید کد را بعد از تک </header> در فایل header قرار دهید .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از قسمت نمایش -> ویرایشگر در وردپرس اقدام کنید.

سپس فایل header.php رو باز کنید و کد رو هرجا که می‌خواهید نمایش داده شود، قرار دهید.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان خععععلی گلید بخدا! ردیف شد! تازه با ترکیب دوتا کد یه کد جدید ساختم! چقدر من باهوشم بخدا :D

69359342735941594769.png

<center><?php
wp_reset_query();
$tmp_query = $wp_query;
query_posts("showposts=1"); ?>
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
آخرین به روز رسانی: <?php the_time('l j F Y') ?>
<?php endwhile;
wp_reset_query();
$wp_query = $tmp_query;
?>
<?php
wp_reset_query();
$tmp_query = $wp_query;
query_posts("showposts=1"); ?>
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
- <?php echo human_time_diff( get_the_modified_time('U'), current_time('timestamp') ) ; ?> پیش
<?php endwhile;
wp_reset_query();
$wp_query = $tmp_query;
?></center>

ویرایش شده در توسط EMINENT
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nnmmss
      سلام
      من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است
      منو1
      زيرمنو 1-1
      زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد
    • توسط rendesharif
      با سلام 
      24 ساعت پیش در حال آپدیت تب های وبسایت بودم که اینترنت قطع شد و هنگامی که سعی کردم دوباره وارد کنترل پنل بشم دیدم صفحات ساختار خودشون رو از دست دادن و به نحوی بصورت لایت بارگزاری میشن برای حل این مشکل چیکار میتونم بکنم آیا راه حلی هست.
      تصویر قسمت لاگین هم اضافه کردم میتونید ببینید که دیگه خبری از ساختار اصلی نیست در مابقی صفحات کنترل پنل هم به همین شکل هست

• توسط naff
      سلام.
      من  میخوام یه صفحه ی استاتیک رو روی ftp  آپلود کنم به عنوان  index اصلی و بعد از کلیک روی دکمه ی مورد نظر کاربر منتقل بشه به سایت اصلی یا همون قالب وردپرس.
       مشکل اینجاست که وقتی صفحه ی  html  رو روی  ftp  آپلود میکنم سایت فقط این صفحه رو به عنوان  index  میشناسه و  این رو جایگزین  index وردپرس میکنه و این صفحه  رو  front page  میشناسه.
       در صورتی که من هر دوتاش رو  میخوام . و صفحه ی html  رو به عنوان  index  میخوام یعنی با وارد کردن اسم سایت اسن صفحه ظاهر بشه.
      صفحه ی اچ دی ام ال:
      https://altourneur.com/new.html
       صفحه ی اصلی سایت:
      https://altourneur.com

• توسط Streetlife
      سلام کارشناسان عزیز و محترم
      دوستان چند روزه هرچی میگردم هیچ چیز مناسبی رو پیدا نمیکنم لطفا کمک بفرمایید.من یک طراح ورد پرسم و میخام واسه یک سایت که بلاگ وردپرس و فروشگاه پرستا شاپ هستش به صورت پاپ اپ یک نظرسنجی رو طراحی کنم که یه سوالی بپرسه و جواب رو بازدیدکننده ها تایپ کنن اما به این صورت که لایو سرچ باشه این فیلد یعنی از بین محصولات که روی دیتا بیس هستند با تایپ یک یا چند حرف ساجست بده لطفااااااااااا راهنمایی بفرمایید
    • توسط amirhosseinganjeh
      سلام دوستان نمیدونم چیکار کردم که عنوان صفحه رو نمایش میده توی همه صفحه ها
      این قسمت ابی رنگو توی عکس اول رو میگم

تونستم توی صفحاتی که ویرایشگرشون بازه، نمایش عنوان صفحه رو خاموش کنم ولی توی صفحه فروشگاهم نمیتونم نمایشش رو خاموش کنم
       خاموشش هم میکنم باز هم نمایش میده(عکس دوم)
      اگه راه حلی دارید بفرمایید لطفا..