EMINENT

کدها رو کجا قرار بدم؟

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من خیلی خیلی مبتدی هستم، تازه وردپرس رو شروع کردم، الان میخواستم افزونه نمایش آخرین بروزرسانی رو قرار بدم برای سایت، دوستان توضیحات مفصلی دادن توی تاپیک های دیگه و یه سری کد قرار دادن که گفتن که این قطعه کد را در قالب قرار بده، حالا من نمیدونم این کد را باید چه جوری استفاده کنم؟ کجا قرار بدم؟

اگه کسی من رو راهنمایی کنه خیلی بزرگواری کرده

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

اگر منظور شما کد نمایش آخرین بروزرسانی وب سایت هست نمایش زمان آخرین بروزرسانی باید کد مربوطه را بردارید و در قالب خود جایی که مد نظر دارید بزارید

اگر افزونه دانلود کردید برای اینکار باید افزونه را نصب کنید و سپس فعال کنید و کدی که بهتون داده میشه توسط افزونه در جای مورد نظر در قالب جای گذاری کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

اگر منظور شما کد نمایش آخرین بروزرسانی وب سایت هست نمایش زمان آخرین بروزرسانی باید کد مربوطه را بردارید و در قالب خود جایی که مد نظر دارید بزارید

اگر افزونه دانلود کردید برای اینکار باید افزونه را نصب کنید و سپس فعال کنید و کدی که بهتون داده میشه توسط افزونه در جای مورد نظر در قالب جای گذاری کنید

خوب منم مشکلم همین قراردادن تو قالب هست، نمیدونم چجوری؟کجا باید قرار بدم؟ توی پست؟ توی برگه؟ در قالب جای گذاری کنید منظور کجاس؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما قصد دارید این کد کجای قالب شما نمایش داده بشه ؟

در footer? در هدر یا در صفحه اصلی

ابتدا باید مکان مورد نظرتون رو مشخص کنید بعد نسبت به ویرایش و قرار دادن اون اقدام کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما قصد دارید این کد کجای قالب شما نمایش داده بشه ؟

در footer? در هدر یا در صفحه اصلی

ابتدا باید مکان مورد نظرتون رو مشخص کنید بعد نسبت به ویرایش و قرار دادن اون اقدام کنید .

آها، میخوام در قسمت هدر(بالای سایت) باشه، حالا از کجا باید ویرایشش کنم؟ از پنل مدیریت وردپرس که همچین چیزی ندیدم. از cpanel باید پیداش کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر قصد دارید در هدر سایت بزارید 2 راه برای ویرایش دارید :

1- از طریق پنل مدیریت خود وردپرس به قسمت >نمایش>ویرایشگر برید و سپس فایل header.php را از منوی کناری باز شده انتخاب کنید و کد را در محل دلخواه قرار دهید

2-به cpanel یا هاست خود مراجعه کنید سپس به پوشه مربوط به قالب خود بروید و فایل header.php را با ویرایشگر مناسب باز کرده و کد را در محل دلخواه قرار دهید.

دقت کنید کد را بعد از تک </header> در فایل header قرار دهید .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از قسمت نمایش -> ویرایشگر در وردپرس اقدام کنید.

سپس فایل header.php رو باز کنید و کد رو هرجا که می‌خواهید نمایش داده شود، قرار دهید.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان خععععلی گلید بخدا! ردیف شد! تازه با ترکیب دوتا کد یه کد جدید ساختم! چقدر من باهوشم بخدا :D

69359342735941594769.png

<center><?php
wp_reset_query();
$tmp_query = $wp_query;
query_posts("showposts=1"); ?>
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
آخرین به روز رسانی: <?php the_time('l j F Y') ?>
<?php endwhile;
wp_reset_query();
$wp_query = $tmp_query;
?>
<?php
wp_reset_query();
$tmp_query = $wp_query;
query_posts("showposts=1"); ?>
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
- <?php echo human_time_diff( get_the_modified_time('U'), current_time('timestamp') ) ; ?> پیش
<?php endwhile;
wp_reset_query();
$wp_query = $tmp_query;
?></center>

ویرایش شده در توسط EMINENT
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!
    • توسط seosec
      سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir