رفتن به مطلب

کدها رو کجا قرار بدم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

من خیلی خیلی مبتدی هستم، تازه وردپرس رو شروع کردم، الان میخواستم افزونه نمایش آخرین بروزرسانی رو قرار بدم برای سایت، دوستان توضیحات مفصلی دادن توی تاپیک های دیگه و یه سری کد قرار دادن که گفتن که این قطعه کد را در قالب قرار بده، حالا من نمیدونم این کد را باید چه جوری استفاده کنم؟ کجا قرار بدم؟

اگه کسی من رو راهنمایی کنه خیلی بزرگواری کرده

ممنون

لینک به ارسال

درود.

اگر منظور شما کد نمایش آخرین بروزرسانی وب سایت هست نمایش زمان آخرین بروزرسانی باید کد مربوطه را بردارید و در قالب خود جایی که مد نظر دارید بزارید

اگر افزونه دانلود کردید برای اینکار باید افزونه را نصب کنید و سپس فعال کنید و کدی که بهتون داده میشه توسط افزونه در جای مورد نظر در قالب جای گذاری کنید

لینک به ارسال

درود.

اگر منظور شما کد نمایش آخرین بروزرسانی وب سایت هست نمایش زمان آخرین بروزرسانی باید کد مربوطه را بردارید و در قالب خود جایی که مد نظر دارید بزارید

اگر افزونه دانلود کردید برای اینکار باید افزونه را نصب کنید و سپس فعال کنید و کدی که بهتون داده میشه توسط افزونه در جای مورد نظر در قالب جای گذاری کنید

خوب منم مشکلم همین قراردادن تو قالب هست، نمیدونم چجوری؟کجا باید قرار بدم؟ توی پست؟ توی برگه؟ در قالب جای گذاری کنید منظور کجاس؟

لینک به ارسال

شما قصد دارید این کد کجای قالب شما نمایش داده بشه ؟

در footer? در هدر یا در صفحه اصلی

ابتدا باید مکان مورد نظرتون رو مشخص کنید بعد نسبت به ویرایش و قرار دادن اون اقدام کنید .

لینک به ارسال

شما قصد دارید این کد کجای قالب شما نمایش داده بشه ؟

در footer? در هدر یا در صفحه اصلی

ابتدا باید مکان مورد نظرتون رو مشخص کنید بعد نسبت به ویرایش و قرار دادن اون اقدام کنید .

آها، میخوام در قسمت هدر(بالای سایت) باشه، حالا از کجا باید ویرایشش کنم؟ از پنل مدیریت وردپرس که همچین چیزی ندیدم. از cpanel باید پیداش کنم؟

لینک به ارسال

اگر قصد دارید در هدر سایت بزارید 2 راه برای ویرایش دارید :

1- از طریق پنل مدیریت خود وردپرس به قسمت >نمایش>ویرایشگر برید و سپس فایل header.php را از منوی کناری باز شده انتخاب کنید و کد را در محل دلخواه قرار دهید

2-به cpanel یا هاست خود مراجعه کنید سپس به پوشه مربوط به قالب خود بروید و فایل header.php را با ویرایشگر مناسب باز کرده و کد را در محل دلخواه قرار دهید.

دقت کنید کد را بعد از تک </header> در فایل header قرار دهید .

لینک به ارسال

سلام

از قسمت نمایش -> ویرایشگر در وردپرس اقدام کنید.

سپس فایل header.php رو باز کنید و کد رو هرجا که می‌خواهید نمایش داده شود، قرار دهید.

لینک به ارسال

دوستان خععععلی گلید بخدا! ردیف شد! تازه با ترکیب دوتا کد یه کد جدید ساختم! چقدر من باهوشم بخدا :D

69359342735941594769.png

<center><?php
wp_reset_query();
$tmp_query = $wp_query;
query_posts("showposts=1"); ?>
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
آخرین به روز رسانی: <?php the_time('l j F Y') ?>
<?php endwhile;
wp_reset_query();
$wp_query = $tmp_query;
?>
<?php
wp_reset_query();
$tmp_query = $wp_query;
query_posts("showposts=1"); ?>
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
- <?php echo human_time_diff( get_the_modified_time('U'), current_time('timestamp') ) ; ?> پیش
<?php endwhile;
wp_reset_query();
$wp_query = $tmp_query;
?></center>

ویرایش شده توسط EMINENT
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...