رفتن به مطلب

ما چه کنیم با این محمد علی گوگل

masood1111

پست های پیشنهاد شده

سلام. ما مطلب می نویسیم. دوستان کپی میکنند. تو جستجوی گوگل بالاتر از ما قرار می گیرند. این برای اکثر مطالب سایت هستش.

به عنوان مثال این مطلب را ببینید.

قدرت شنوایی خود را آنلاین تست کنید

خودم نوشتم. سایت های دیگه قسمت تکستش را کپی کردن و بقیه اش را چون زحمت داشته لینک دادن به سایت. حالا همین تیتر را تو گوگل سرچ کنید. اصلا اسم سایت ما نیست که نیست.

لینک به ارسال

قبلا توی انجمن بحث مفصلی در این مورد شده.

شاید چون رنک سایتهای کپی کننده بالاتره این مورد پیش میاد.

شما توی صفحه دوم هستید البته با یک تیتر مشابه!

لینک به ارسال

خوب از این سرویس گوگل وبمستر استفاده کنید و سایت هایی که ازتون کپی کردند رو از نتایج حذف کنید

لینک به ارسال

خوب از این سرویس گوگل وبمستر استفاده کنید و سایت هایی که ازتون کپی کردند رو از نتایج حذف کنید

این کار چجوری انجام میشه؟

لینک به ارسال

اعلام به گوگل هم چندان تاثیر گذار نیست. من اینکار را در مورد یکی از مطالبم کردم و سایتی را که 1 ماه بعد از من مطلب را کپی زده بود و تو سرچ بالاتر بود را درخواست حذف دادم گوگل رد کرد!!!

در ثانی حالا من اسم چندتا را بدم برا حذف... یکی دو ا نیست و یکی دوتا مطلب هم نیست.

ممنون از جواب دوستان :)

لینک به ارسال

سلام. ما مطلب می نویسیم. دوستان کپی میکنند. تو جستجوی گوگل بالاتر از ما قرار می گیرند. این برای اکثر مطالب سایت هستش.

به عنوان مثال این مطلب را ببینید.

قدرت شنوایی خود را آنلاین تست کنید

خودم نوشتم. سایت های دیگه قسمت تکستش را کپی کردن و بقیه اش را چون زحمت داشته لینک دادن به سایت. حالا همین تیتر را تو گوگل سرچ کنید. اصلا اسم سایت ما نیست که نیست.

سلام همونجور که مرتضای عزیز گفتند این سایتها از مزیت رتبه و قدمتشون + تگ نویسی صحیح استفاده می کنند حتی سرویس وب مستر وقتی جوابگو است که عین محتوای جستجو کنندگان در مطلب شما وجود داشته باشد

بهترین کار استفاده همزمان از آمارگیرهایی که کلمات جستجو را نشان می دهند + سرویس های اشتراک گذاری سطح یکه مثل گوگل پلاس و فیس بوک و باید بسیار فعال باشی تا حد امکان اد لیستت رو پر کنی و به طور همزمان با مطالعه کلماتی که مخاطبین را به سایتتون رسونده تگ نویسی را به درخواست مخاطبین نزدیک تر کنید

و یک نکته بسیار مهم هم این وسط وجود دارد شما برای چه مطلب می نویسید اگر خوانده شدن که در حالت کپی شده هم خوانندگان می خوانند اگر کسب در آمد باید این کسب در آمد را به مسیر خود سوق دهید یعنی برای ناشری بنویسید و از ناشر حق التالیف بگیرید و این روش که بنویسیم تا با جذب خواننده بتوانیم به عنوان مثال آگهی بازرگانی بگیریم اشکال ریشه ای دارد و معمولا نصیب نویسندگان قلم به دست نمی شود

لینک به ارسال

اعلام به گوگل هم چندان تاثیر گذار نیست. من اینکار را در مورد یکی از مطالبم کردم و سایتی را که 1 ماه بعد از من مطلب را کپی زده بود و تو سرچ بالاتر بود را درخواست حذف دادم گوگل رد کرد!!!

در ثانی حالا من اسم چندتا را بدم برا حذف... یکی دو ا نیست و یکی دوتا مطلب هم نیست.

ممنون از جواب دوستان :)

گوگل تاریخ نشر را زمان اولین اندیکس یک مطلب می داند بهتر است پس از نشر مطالبی که مولفش هستید جستجویی با یک جمله ی کامل از مقاله یا بخشی از کلمات که امکان یافت مورد مشابه آنها کم باشد انجام دهید تا ایندکس شوید

به عنوان مثال برای همین پاسخ این قسمت را در گوگل جستجو کنیم "مطلب می داند بهتر است پس از نشر مطالبی که مولفش هستید جستجویی " (البته هرچه بخش اختصاصی تر بهتر)

الگوریتم موتورهای جستجو آیتم های مختلف دارد و اولین نتیجه اش عبارت است از

موردی که نامش - آدرسش و یا مشخصات متای author با مورد جستجو تطبیق داشته باشد

موردی که همه کلمات جستجو را داشته باشد

موردی که ترتیب کلمات باترتیب جستجو مطابقت کند

موردی که در بین کلماتش کلمه یا علامتی که جستجو نشده نباشد

و در بین یافته های یکسان پیچ رنگ را می بیند

در نتیجه اگر موردی را جستجو کنید که که احتمال یافتن مشابه آن در مطلب دیگری صفر یا نزدیک به صفر باشد و اگر چند بار این جستجو انجام شوئ گوگل مطلبتان را ایندکس می کند و دست شما برای معرفی متقلب باز می شود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...