• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
only.sadeghi

انجام تبلیغات؟؟؟

8 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان من یک سرویس وبلاگدهی راه اندازی کردم کسی میتونه یه راه عالی واسه تبلیغات به من پیشنهاد بده تا بتونم کاربر جذب کنم

البته این سرویس رو برای حمایت از جامعه موسیقی راه اندازی کردم

خدا شاهده به چندتا از وبسایت خوانندگان مشهور مراجعه کردم تا از طرح بنده حمایتی بکنند اما هیچکدوم لااقل برنگشتن بگن

"دستت بشکنه با این طرحت..."

حالا از شما خواستارم که کمکم کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ...؛

شما میتونید از شبکه تبلیغات و یا سیستم های مشابه استفاده کنید. همچنین میتونید در وبسایت های مختلف آگهی تبلیغاتی بدید. (راه های تبلیغات بسیار است!)

موفق باشید.

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ...؛

شما میتونید از شبکه تبلیغات و یا سیستم های مشابه استفاده کنید. همچنین میتونید در وبسایت های مختلف آگهی تبلیغاتی بدید. (راه های تبلیغات بسیار است!)

موفق باشید.

:)

خیلی ممنون اما این شبکه یک بدی داره اینه که بسته های تبلیغاتی رو تعیین کرده اگه در اختیار آگهی دهنده میداد خوب بود

الآنم پیشنهاد دادم تا این کارو بکنن که آگهی دهنده به طور دلخواه بتونه مبلغی رو واسه تبلیغات تعیین کنه

امیدوارم قبول کنن... -_- -_- <_<:ph34r:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون سیستم وبلاگدهی زیاده تنها یک ایده جدید یا یه ابزاری چیزی که سیستم شما رو منحصر به فرد کنه به نظر من می تونه تاثیر بزاره..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من در قدم اول طراحی رابط کاربری خیلی خیلی قشنگتر کن

هفته ای یک امکان جدید معرفی کن

بلاگ بزن

در رسانه های اجتماعی فعال شو

یک کارشناس سئو بزار یک ماه رو سایتت کار کنه

پول تبلیغ و صرف سئو کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش چون در سیستم وبلاگدهی دست زیاده کلا بیخیالش شدم

با وجود غول وبلاگدهی مثل بلاگفا نمیشه در این سیستم پیشرفت کرد هرچند امکانات زیادی هم اضافه کنید

درواقع حرف اصلی رو در سایتهای تجاری و بیشتر سایتهایی که خیلی دوست داریم در سیستمش اول باشیم نیاز به پشتیبانی و سرمایه زیادی داره که منم نداشتم

البته شهرت بلاگفا هم بنظر بنده بخاطر دوچیزه:

یکیش پشتیبانی و اینکه بصورت گروهی شامل از برنامه نویسان اداره میشه

و دومیش هم قدیمی بودن سیستم

باور بفرمایید آدم میشناسم که الآن 2 سال همش تو اینترنته و وبلاگ نویسی وبلاگدهی لوکس بلاگ و میهن بلاگ رو نمیشناخت

بهش گفتم سیستمهای دیگه ای هم هست تعجب کرد

دی.......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با وجود غول وبلاگدهی مثل بلاگفا نمیشه در این سیستم پیشرفت کرد هرچند امکانات زیادی هم اضافه کنید

این حرف ناجور ترین حرفیه که یک نفر در شروع کار میتونه بزنه.

اسم خیلی مهمه

به نظر من فقط اسم مهندس یار اندازه دو میلیون تومن سئو کار کرد.

امام خمینی:

ابر قدرت ها میخواهند به ما بقبولانند که هیچ کاری از دستمان بر نمی آید. باید موشک از آنها بخریم تجهیزات کشاورزی و پزشکی از آنها بخریم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

:mellow:

این حرف ناجور ترین حرفیه که یک نفر در شروع کار میتونه بزنه.

اسم خیلی مهمه

به نظر من فقط اسم مهندس یار اندازه دو میلیون تومن سئو کار کرد.

امام خمینی:

ابر قدرت ها میخواهند به ما بقبولانند که هیچ کاری از دستمان بر نمی آید. باید موشک از آنها بخریم تجهیزات کشاورزی و پزشکی از آنها بخریم ...

حتما آویزه گوشام میکنم B)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری