رفتن به مطلب

انجام تبلیغات؟؟؟

s4d3ghi

پست های پیشنهاد شده

دوستان من یک سرویس وبلاگدهی راه اندازی کردم کسی میتونه یه راه عالی واسه تبلیغات به من پیشنهاد بده تا بتونم کاربر جذب کنم

البته این سرویس رو برای حمایت از جامعه موسیقی راه اندازی کردم

خدا شاهده به چندتا از وبسایت خوانندگان مشهور مراجعه کردم تا از طرح بنده حمایتی بکنند اما هیچکدوم لااقل برنگشتن بگن

"دستت بشکنه با این طرحت..."

حالا از شما خواستارم که کمکم کنید

لینک به ارسال

درود ...؛

شما میتونید از شبکه تبلیغات و یا سیستم های مشابه استفاده کنید. همچنین میتونید در وبسایت های مختلف آگهی تبلیغاتی بدید. (راه های تبلیغات بسیار است!)

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

درود ...؛

شما میتونید از شبکه تبلیغات و یا سیستم های مشابه استفاده کنید. همچنین میتونید در وبسایت های مختلف آگهی تبلیغاتی بدید. (راه های تبلیغات بسیار است!)

موفق باشید.

:)

خیلی ممنون اما این شبکه یک بدی داره اینه که بسته های تبلیغاتی رو تعیین کرده اگه در اختیار آگهی دهنده میداد خوب بود

الآنم پیشنهاد دادم تا این کارو بکنن که آگهی دهنده به طور دلخواه بتونه مبلغی رو واسه تبلیغات تعیین کنه

امیدوارم قبول کنن... -_- -_- <_<:ph34r:

لینک به ارسال

چون سیستم وبلاگدهی زیاده تنها یک ایده جدید یا یه ابزاری چیزی که سیستم شما رو منحصر به فرد کنه به نظر من می تونه تاثیر بزاره..

لینک به ارسال

به نظر من در قدم اول طراحی رابط کاربری خیلی خیلی قشنگتر کن

هفته ای یک امکان جدید معرفی کن

بلاگ بزن

در رسانه های اجتماعی فعال شو

یک کارشناس سئو بزار یک ماه رو سایتت کار کنه

پول تبلیغ و صرف سئو کن

لینک به ارسال

راستش چون در سیستم وبلاگدهی دست زیاده کلا بیخیالش شدم

با وجود غول وبلاگدهی مثل بلاگفا نمیشه در این سیستم پیشرفت کرد هرچند امکانات زیادی هم اضافه کنید

درواقع حرف اصلی رو در سایتهای تجاری و بیشتر سایتهایی که خیلی دوست داریم در سیستمش اول باشیم نیاز به پشتیبانی و سرمایه زیادی داره که منم نداشتم

البته شهرت بلاگفا هم بنظر بنده بخاطر دوچیزه:

یکیش پشتیبانی و اینکه بصورت گروهی شامل از برنامه نویسان اداره میشه

و دومیش هم قدیمی بودن سیستم

باور بفرمایید آدم میشناسم که الآن 2 سال همش تو اینترنته و وبلاگ نویسی وبلاگدهی لوکس بلاگ و میهن بلاگ رو نمیشناخت

بهش گفتم سیستمهای دیگه ای هم هست تعجب کرد

دی.......

لینک به ارسال

با وجود غول وبلاگدهی مثل بلاگفا نمیشه در این سیستم پیشرفت کرد هرچند امکانات زیادی هم اضافه کنید

این حرف ناجور ترین حرفیه که یک نفر در شروع کار میتونه بزنه.

اسم خیلی مهمه

به نظر من فقط اسم مهندس یار اندازه دو میلیون تومن سئو کار کرد.

امام خمینی:

ابر قدرت ها میخواهند به ما بقبولانند که هیچ کاری از دستمان بر نمی آید. باید موشک از آنها بخریم تجهیزات کشاورزی و پزشکی از آنها بخریم ...

لینک به ارسال

:mellow:

این حرف ناجور ترین حرفیه که یک نفر در شروع کار میتونه بزنه.

اسم خیلی مهمه

به نظر من فقط اسم مهندس یار اندازه دو میلیون تومن سئو کار کرد.

امام خمینی:

ابر قدرت ها میخواهند به ما بقبولانند که هیچ کاری از دستمان بر نمی آید. باید موشک از آنها بخریم تجهیزات کشاورزی و پزشکی از آنها بخریم ...

حتما آویزه گوشام میکنم B)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...