ژیهات

نوشتن شرط برای select_image ها در metabox

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

در افزونه metabox آقای rilwis یک آرایه به صورت زیر ایجاد کردم :

array(
'name' => "موجود بودن محصول در انبار",
'id' => "{$prefix}radio-be",
'type' => 'image_select',
'options' => array(
'yes' => get_template_directory_uri().'/images/yes.png',
'no' => get_template_directory_uri().'/images/no.png',
),
),

حالا برای اینکه داخل قالب شرط نوشته بشه که وقتی yes انتخاب شد یه چیزی echo بشه و وقتی no یه چیز دیگه ، مشکل دارم ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حل شد !

<?php
if ( rwmb_meta('jhihaat_radio-be' ) =='yes' ) {
echo '<div class="yes"></div>';
} else {
echo '<div class="no"></div>';
} ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Siaavash
      با استفاده از این آموزش یک متاباکس ساختم:
      add_action( 'add_meta_boxes', 'cd_meta_box_add' ); function cd_meta_box_add() { add_meta_box( 'my-meta-box-id', 'My First Meta Box', 'cd_meta_box_cb', 'post', 'normal', 'high' ); } function cd_meta_box_cb() { // $post is already set, and contains an object: the WordPress post global $post; $values = get_post_custom( $post->ID ); $text = isset( $values['my_meta_box_text'] ) ? $values['my_meta_box_text'] : ''; $selected = isset( $values['my_meta_box_select'] ) ? esc_attr( $values['my_meta_box_select'] ) : ''; $check = isset( $values['my_meta_box_check'] ) ? esc_attr( $values['my_meta_box_check'] ) : ''; // We'll use this nonce field later on when saving. wp_nonce_field( 'my_meta_box_nonce', 'meta_box_nonce' ); ?> <p> <label for="my_meta_box_text">Text Label</label> <input type="text" name="my_meta_box_text" id="my_meta_box_text" value="<?php echo $text; ?>" /> </p> <?php } add_action( 'save_post', 'cd_meta_box_save' ); function cd_meta_box_save( $post_id ) { // Bail if we're doing an auto save if( defined( 'DOING_AUTOSAVE' ) && DOING_AUTOSAVE ) return; // if our nonce isn't there, or we can't verify it, bail if( !isset( $_POST['meta_box_nonce'] ) || !wp_verify_nonce( $_POST['meta_box_nonce'], 'my_meta_box_nonce' ) ) return; // if our current user can't edit this post, bail if( !current_user_can( 'edit_post' ) ) return; // now we can actually save the data $allowed = array( 'a' => array( // on allow a tags 'href' => array() // and those anchors can only have href attribute ) ); // Make sure your data is set before trying to save it if( isset( $_POST['my_meta_box_text'] ) ) update_post_meta( $post_id, 'my_meta_box_text', wp_kses( $_POST['my_meta_box_text'], $allowed ) ); }  
      به جز یک مورد همه موارد درسته!
      اون یک مورد هم اینه که در صفحه ارسال/ویرایش مطلب بعد از اینکه باکس مربوطه رو پر می کنم و دکمه به روز رسانی رو می زنم، صفحه که دوباره لود می شه، داخل باکس متنی که نوشتم رو نمایش نمی ده! و کلمه "Array" نمایش داده شده!
      مشکل از کجاست؟
    • توسط milad021
      5
    • توسط mohammadjavadkhalili
      با سلام خدمت دوستان
      من یه متا باکس طبق آموزش های سایت های مختلف ایجاد کردم اما چجوری باید در خود قالب نمایش بدم اطلاعات رو؟

• توسط bhb
      سلام
      دوستان امیدوارم کسی بتونه منو راهنمایی کنه ..
      من متاباکس های دانلود دو سایت farsroid.com و download.ir رو دیدم و میخواستم بدونم کسی میتونه کمک کنه چطور میشه از متاباکس اینجوری استفاده کرد؟
      یعنی لینک های دانلود با عنوان های متفاوت .. و نه تنها یک لینک بلکه چندین لینک توی یک پست. اگه میشه کمک کنید
      نمونش این پست
      ممنون
    • توسط حسن موحد
      هر از چند گاهی دوستان شکایت دارند در مورد آموزش متاباکس ها در وردپرس و همیشه هم کمبود آموزشی در این زمینه را ابزار می کنند .
      به همین دلیل بود تا ما هم مقاله ای در این زمینه را ایجاد ودر اختیار شما دوستان قرار دهیم . امیدوارم که مورد پسند شما باشد و بعد از خواندن آن نظرات خود را در این بخش ارجاع دهید :
      این مقاله آموزشی است از سایت تاتپلاس که ترجمه و خدمت شما دوستان قرار گرفته است :
      طراحی وب سایت وردپرس با استفاده از متاباکس ها
      منتظر نظرات خوب شما دوستان عزیز هستم .