رفتن به مطلب

مشکل ادمین وردپرس و روند راه اندازی...

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده دیشب داشتم مطلب میذاشتم توی سایت ،بعد موقع ذخیره ارور داد و بعد صفحه رو رفریش کردم دیدم نوشت خطا در اتصال به پایگاه داده.

من همزمان هم روی دوتا سایت داشتم مطلب میذاشتم و هر دو اینجوری شدن و این ارور رو دادن. بعد به پشتیبانی تیکت زدم و تا اونا بخوان به تیکت جواب بدن سایت مشکلش حل شد ولی تنها مشکلی که الان هست اینه که صفحه ورود به سایت بجاش اینکه مشخصات ورود رو از من بخواد قسمت روند راه اندازی وردپرس رو میاره و همچنین برای نام کاربری و رمز عبور هم مینویسه کاربر(ها) قبلاً وجود دارند. وفقط عنوان و ایمیل میخواد و وقتی هم اینا رو وارد میکنم این ارور رو میده: لطفاً یک نام‌کاربری معتبر وارد کنید.

پشتیبانی هم الان جواب داده میگه ما در حال انتقال سرور بودیم و در این مورد هیچ مسئولیتی نداریم!!!

در حالی که 1روز قبلش اونم شب بهم گفته بودن در حال انتقال سرور هستیم و نگفته بودن که انتقال سرور 24ساعت طول میکشه.

الان موندم چیکار کنم.

لطفا یه راه حلی بهم نشون بدید تا این مشکل رو حل کنم. :(

لینک به ارسال

کسی نیست کمک کنه؟

درود ...؛

ابتدا کش مرورگرتون رو پاک کنید. اگه مشکل حل نشد؛ فایل wp-config.php واقع در روت هاست (محل نصب وردپرس) رو بررسی کنید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

از خالی بودن کش مرورگر مطمئنم و چندین بار هم پاک کردم.

هاستینگه بک آپ های قبلی رو بازیابی کرد ولی فقط یکی از سایت ها درست شد واون یکی باز مشکل داره.

فایل wp-config.php هم نگاه کردم فک نکنم مشکلی داشته باشه.

لینک به ارسال

درود ...؛

بررسی کنید :

http://forum.wp-parsi.com/topic/13758-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...