• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.

8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

سایتم روی سرور قبلی هی بخاطر استفاده بیش از حد از منابع ورم وسی پی یو ساسپند میشد.الان سایتمو روی هاستینگه دیگه منتقل کردم میخوام قبل از اینکه ساسپند بشم،مشکل سایتمو حل کنم،از بابت پوسته مطمئنم.

از دوستان و استادان گرامی میخوام بهم بگن که این افزونه های زیر منابع سرورو هدر میدن یانه؟

در کل این افزونه ها مشکلی موردی چیزی دارن؟

درضمن WP-JALALI هم داشتم که با توجه به آموزش های موجود اونو توهاست جدید حذف کردم

akismet
all-in-one-seo-pack
antivirus
better-wp-security
capability-manager-enhanced
captcha
db-cache-reloaded-fix
easy-digital-downloads
edd-jahanpay
fancier-author-box
featured-articles-lite
google-sitemap-generator
jquery-image-lazy-loading
permalink-finder
posts-per-cat
revision-control
si-contact-form
siteorigin-panels
tinyslider
user-avatar
wp-minify
wp-optimize
wp-smushit

درضمن مشکلم از بازدید کننده نیست چون روزانه 40 بازدید دارم.سایتم 67 درخواست از سرور میکنه.

از خاصیت GZIP هم استفاده میکنم.

ویرایش شده در توسط SHOKRE

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این تصویر نمایش استفاده از منابع سرور رو هاستینگ قبلی بهم داده.نظر فقط مشکل مصرف cpu دارم.

چطور میتونم کمش کنم؟

لطفا کمک کنید.هرچی باززدید داشتم ازدست دادم،محبوبیت گوگل رو هم از دست دادم.

post-1871-0-24426400-1391804460_thumb.jp

ویرایش شده در توسط SHOKRE

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه‌هایی که چندان لازم نیستند را حذف کنید

در لیست افزونه‌ها گزینه شاخصی برای این مشکل ندیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون آقا پارسا قالب رو به صحیفه تغییر دادم،واین باعث شد باتوجه به امکانات صحیفه،تقریبا نیمی از افزونه ها رو پاک کنم.سرعت لود سایت رفت بالا،تعداد درخواست ها از سرور به 40 تا کاهش یافت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از بین دو افزونه akismet و captcha میتونید فقط از یکی استفاده کنید.

همچنین : antivirus و better-wp-security

db-cache-reloaded-fix و wp-minify و wp-optimize

به جای اولی و دومی میتونید از super cache یا w3 total cache استفاده کنید و سومی رو همفته ای یه بار فعال کنید و بعد از بهینه سازی غیرفعال!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون بسیار مفید بود.

یک سوال: کپچا رو غیر فعال کنم نیازی نیست،هنگام ورود یا گذاشتن دیدگاه برای شناسای موتوره از کاربران،سوال بشه؟ اکیسمت خودش مانع این کار میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Akismet برای جلوگیری از ارسال نظر اسپم خوب هست

برای شناسایی باتها به خوبی کار میکند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کپچا رو هم حذف نمودم.افزونه هام خیلی کاهش یافت.بسیار عالی بود با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری