رفتن به مطلب

کمک در فارسی ساز افزونه WooCommerc

mahyarjoon

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید من آخرین نسخه WooCommerc نصب کردم می خوام فارسی سازش نصب کنم کجا باید بریزم

لینک به ارسال

من افزونه نصب کردم بالای قالبم اینو می زنه

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled.

لینک به ارسال

من افزونه نصب کردم بالای قالبم اینو می زنه

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled.

وارد تنظیمات ووکامرس بشید و حالت دمو رو غیرفعال کنید. برای فارسی سازی هم میتونید این افزونه رو نصب کنید تا بصورت خودکار ووکامرس فارسی بشه و یا اینکه فایل زبان فارسی ووکامرس (mo.) رو از طریق روت هاست در پوشه زبان پلاگین بریزید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

ممنون فقط سوالی داشتم چه طور میشه واحد پولی ریال وت ومان اضافه کرد و چه طور میشه موقع خرید خرید پستی اضافه کرد

لینک به ارسال

من افزونه نرخ نصب کردم ولی فعال می کنم این ارور به من می ده

Fatal error: SourceGuardian Incompatible loader version. This protected script has been encoded with newer version of SourceGuardian. Please download and install the <A HREF="http://www.sourceguardian.com/ixeds/">latest loaders</A>. Error code [19] in /home3/mahyarjo/public_html/mahyarlove.ir/wp-content/plugins/nerkh_post_woocommerce/class_zegersot.php on line 2

لینک به ارسال

من افزونه نرخ نصب کردم ولی فعال می کنم این ارور به من می ده

Fatal error: SourceGuardian Incompatible loader version. This protected script has been encoded with newer version of SourceGuardian. Please download and install the <A HREF="http://www.sourcegua.../ixeds/">latest loaders</A>. Error code [19] in /home3/mahyarjo/public_html/mahyarlove.ir/wp-content/plugins/nerkh_post_woocommerce/class_zegersot.php on line 2

دوست عزیز افزونه با یکی از افزونه هاتون ناسازگاره بررسی کن کدومشه لازمش نداری پاکش کن

یا جق

لینک به ارسال

لودر SourceGuardian در هاست نصب هست و ناسازگار

با پشتیبان هاست مطرح کنید

لینک به ارسال

ممنون فقط سوالی داشتم چه طور میشه واحد پولی ریال وت ومان اضافه کرد و چه طور میشه موقع خرید خرید پستی اضافه کرد

درود...؛

با نصب بسته پارسی ساز افزونه, ریال و تومان هم اضافه میشن (باید از قسمت تنظیمات تنظیم کنید!) افزونه.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...