رفتن به مطلب

مشکل فوری با افزونه W3 TOTAL CACHE

پست های پیشنهاد شده

با سلام وعرض خسته نباشید

بدلیل استفاده بیش از حد سایتم از منابع سرور طبق آموزش ها همه کار ها رو انجام دادم.

اما وقتی این افزونه رونصب کردم خطای زیر ایجاد شد.لطفا کمک کنید من حتما باید این افزونه رو نصب کنم.

منتظر جوابتون هستم مشکلم فوریه

Warning: require_once(WP_PLUGIN_DIR/w3-total-cache/inc/functions/compat.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/fouriyat/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/inc/define.php on line 1449
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'WP_PLUGIN_DIR/w3-total-cache/inc/functions/compat.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/fouriyat/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/inc/define.php on line 1449
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fouriyat/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/inc/define.php:1449) in /home/fouriyat/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/libraries/class-wp-session.php on line 124

لینک به ارسال

افزونه رو به هزار زحمت درست کردم و تنظیماتش رو انجام دادم.

حالا این سایتم بالا نمیاد.این خطا هم میده.

Fatal error: Unknown: Cannot use output buffering in output buffering display handlers in Unknown on line 0

خواهشا جواب بدید کارم گیره ممنون

لینک به ارسال

وقتی محتوای صفحه دوبار بافر بشه این خطا رخ میده

خطا بعد از فعال‌سازی W3 نمایش داده میشه؟

لینک به ارسال

وقتی محتوای صفحه دوبار بافر بشه این خطا رخ میده

http://forum.wp-pars...__hl__buffering

خطا بعد از فعال‌سازی W3 نمایش داده میشه؟

یعنی الان مشکل من از سروره؟ کارهایی رو که تو اون تاپیک مطرح شده همشو انجام دادم اما حل نشد؟

لینک به ارسال

این خطا در ناحیه کاربری وردپرس نیست.بلکه وقتی ادرس سایت رو میزنی این خطا پیش میاد و با افزونه w3 ایجوری شد.پنل کاربری ومدیریت وردپرس هیچ مشکلی نداره.

لینک به ارسال

تو پیشخوان وردپرس سایتم این 2 خطا یا پیغام رو داده:

In order for database caching to work with Easy Digital Downloads you must add _wp_session_ to the "Ignored query stems" option in W3 Total Cache settings
Unable to communicate with CloudFlare API: Setting: zone_settings Invalid token or email.

وقتی غیر فعال میکنم سایت مشکلی نداره،اما من بدلیل مصرف منابع بالای سایتم وافزایش سرعت به این افزونه نیاز دارم.

ویرایش شده توسط SHOKRE
لینک به ارسال

خطا از افزونه EDD هست

به لینکی که گفته شده بروید

و مقدار _wp_session_ را در بخش Ignored query stems وارد کنید

لینک به ارسال

مشکل خطای فتال از افزونه wp-minify که با توجه به اینکه من کلود فلیر رو روی w3 فعال کرده بودم دو تا minify نمیشد همزمان کار کنند.wp- minify رو غیر فعال کردم و w3 رو فعال،اما page speed در جیمتریکس از C به E کاهش یافت.

لینک به ارسال

افزونه‌های مشابه دیگر را تست کنید

پیشنهادم این هست بیشتر برروی پارامترهای ساده طراحی کار کنید تا minify کردن

تا کد پیشفرض بهینه نباشد ارزش چندانی این کار ندارد

لینک به ارسال

افزونه‌های مشابه دیگر را تست کنید

پیشنهادم این هست بیشتر برروی پارامترهای ساده طراحی کار کنید تا minify کردن

تا کد پیشفرض بهینه نباشد ارزش چندانی این کار ندارد

البته الان که نگاه کردم. تا حد زیادی این کاهش page speed بخاطر تغییر پوسته بوده (پوسته صحیفه رو قرار دادم)

خیلی عجیبه با پوسته قبلی page speed رو سطح B نشون میداد،درحالی که سرعت بار گذاری پایین تر از پوسته صحیفه است.

اما یک عجب دیگه هم اینه که در سایت پینگدم برعکس جیمتریکس،با پوسته جدید امتیاز 97 میده و با قبلیه 93

به هرحال سرعت لود سایتم بالا رفته و مصرف منابع هم به طور چشمگیری کاهش یافته.

باتشکر از همه مخصوصا از شما آقا پارسا.بیش از نیمی از مشکلات من رو دراین انجمن شما حل کردید.امیدوارم همیشه موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...