رفتن به مطلب

نحوه استفاده از اسلایدر در طراحی قالب به چه صورت است ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام . من یک قالب خام دارم ، که از بیس می خوام طراحی کنم ، میخوام داخل این صفحه از اسلایدر استفاده کنم . برای همین یک اسلایدر از پلاگین های وردپرس جهانی دانلود میکنم . فرض بر این بگیریم که پلاگین " Smooth Slider " هستش ... یا هر اسلایدر دیگه ای که به صورت پلاگین هستش ...

چون من جوملا کار هستم تازه اومدم سراغ وردپرس { بنا به دلایلی } ، در جوملا ما موقعیتی تعیین می کردیم و با یک تیکه کد ساده میگفتیم این موقعیت مخصوص اسلایدر ، بعدش میرفتیم در بخش ماژول ها و اسلایدر رو در موقعیت مربوطه قرار میدادیم و مدیر سایت دیگه به راحتی میتوانست عکسها را تغییر بده ... اما در قالب وردپرس نمیدونم به چه صورت باید در قالبم تعریف کنم .

منظورم کدهایی هستش که باید در قالب قرار بدهم که بتونه اون اسلایدر فراخوانی بکنه ...

الان من پلاگین مربوطه را نصب کردم و تنظیماتش هم انجام دادم ، فقط میخوام در قالب فراخوانی کنمش همین ....

لینک به ارسال

در وردپرس افزونه‌ها معمولا تابع دارند

if ( function_exists( 'get_smooth_slider' ) ) { get_smooth_slider(); }

http://wordpress.org/plugins/smooth-slider/installation/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...