رفتن به مطلب

درخواست افزونه منو DropDown بوت استرپ

پست های پیشنهاد شده

من قالبی طراحی می کنم که با فریم ورک بوت استرپ ایجاد شده ...

بوت استرپ من وژنش 3 هستش ... دنبال افزونه ای میگردم که بتونم منو سایت بر پایه بوت استرپ ایجاد کنم که Multilevel باشه ... در حالت عالی بیشتر از دو تا لول بهم نشون نمیده ...

برای نمونه سایت زیر را نگاه کنید ::

http://www.hicargo.com/

قالب این سایت با بوت استرپ ایجاد شده ، و منوی درآپ دان آن نیز تا سه تا لول باز میشه ...

قالبی به اسم wordpress-bootstrap-master به صورت رایگان وجود داره که دقیقا میتونید تا چندین لول منو بسازید ...

چون من دارم خودم قالب از بیس طراحی میکنم و بیشتر مراحلش رفتم ، نمیتونم از این قالب استفاده کنم . برای همین ممنون میشم از دوستان که این قالب از قسمت پیوست دانلود کنن و فقط قسمت مربوط به منو درآپ دان اون را بهم بگن .... یعنی اینکه بگن در فایل Function.php چه کدهایی فقط مربوط به DropDownMenu قرار بدهم ، و چه فایلی را اینکلود کنم ، یا اینکه برای نمایش منو از چه دستوری در صفحه استفاده کنم ...

مرسی ...

wordpress-bootstrap-master.zip

لینک به ارسال

نحوه سوال کردن من مشکل داره یا دوستان کسی نیستش جواب بده ؟! اخه می بینم چندین پست بعد از من زده شده و به جواب رسیدن ...

لینک به ارسال

نیازی به افزونه نیست، همون اسکریپت navwalker میتونه به خوبی این کار رو انجام بده

لینک به ارسال

علی آقا یه آموزش ساده برای استفاده از navwalker میدین؟ من زمان استفاده به یه مشکل کوچیک خوردم. استایل منوی تبدیل شده به وردپرس با منوی اصلی فرق کرد و به شکلی میشه گفت به هم ریخت. می خوام بدونم کجای کارم مشکل داشته.

لینک به ارسال

سلام ! ي جورايي اسپم رو دادي تو كار :D

اين تست كنيد :

http://wordpress.org...enu/screenshots

بعد از نصب وقتی کد رو داخل قالب فراخوانی می کنم خطالی php میده. مشکل از کجا می تونه باشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...