رفتن به مطلب

مشکل در ثبت بازدید وبگذر

پست های پیشنهاد شده

سلام...

آقا من چیکار کنم از دست این قالبم؟

نمیدونم چرا همه ی بازدیدکننده ها ثبت نمیشن... هم از وبگذر استفاده میکنم و هم از های استیتس... کد هر 2تا هم توو فوتر هستش... نمیدونم چرا اینجوری میکنه... آیکون وبگذر که توو قسمت فوتر سایتم بود الان غیب شده...

دوستان لطفا تورو خدا کمکم کنید این مشکل حل شه

http://fashionstar1.ir/

لینک به ارسال

وب گذر که هر چند ساعت یه باره واس من میره میاد !

به نظر من از افزونه برای ثبت بازدید ها استفاده کنید

لینک به ارسال

بهتره از یک افزونه آمارگیر استفاده کنید . وبگذر رو پیشنهاد نمیکنم . اما histats خوبه . histats چند روزه یکم مشکل داره . فکر کنم مشکل شما هم مربوط به همین 1-2 روزه باشه . صبر کنید مشکلش حل میشه .

لینک به ارسال

آخه هم وبگذر و هم histats آمار وبلاگ منو بدرستی نشون میدن اما با سایتم مشکل دارن! الان هیچ نمیدونم روزی چندتا ورودی دارم...

لینک به ارسال

دقیقن کجاش بزارم؟!

آخه هدر رو بهم میریزه

home و تماس با ما بالا پایین میشن

این به خودتون بستگی داره. کد رو در جاهای مختلف باید امتحان کنید. قبل از تگ </head> قرار بدید.

لینک به ارسال

به نظر من خیال خودت رو راحت کن و یه افزونه نصب کن! به نظر من هم اصلا تو سرعت و اینجور چیز ها تاثیر نداره !

لینک به ارسال

کدهای histats و وبگذر رو در ابزارک متن قرار دادم و الان هر دوتا کار میکنن و مشکلم حل شده :ph34r:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...