mahdiar

افزونه ادغام WHMCS با وردپرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

با استفاده از این افزونه می توانید WHMCS را با وردپرس ادغام کنید .

برای این منظور می توانید از ابزارک ها و یا کدهای میان بر استفاده کنید .

-کاملا اصل و اورجینال

-ادغام صفحه اصلی

-ادغام فهرست ها

-ادغام صفحه تیکت ها

و ادغام سایر بخش ها به آسانی

-کاملا فارسی شده

برای اطلاعات بیشتر به فروشگاه پاز مراجعه نمایید .

توجه : ۵۰۰۰ تومان شارژ هدیه به خریدارانی که عضو wp-parsi هستند !

ویرایش شده در توسط mahdiar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط JazabTarinha
      سلام دیروز سایتم مشکل نداشت و امروز مشاهده می کنم که صفحه اینطور شده و پشتیبانی تماس گرفتم میگویند فایل ایندکس پاک شده است و برای بازگرداندن همه اطلاعات حذف میشوند .
      می خواستم بدونم بدون دلیل فایل ایندکس سایت حذف می شود ؟
      و کسی میتواند بدون حذف شدن اطلاعات 1600 مطالب سایت سایت را رفع اشکال نماید ؟
      سایت مورد نظر
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام لطفا این آدرس را ببینید .
      این لینک
      این یه پست آموزشی است که داخل آن آموزش ها به ترتیب شماره گذاری شده است و روی هر آموزش که کلیک میکنی ویدئو مربوط به اون آموزش باز میشه .
      آیا کل این ویدئو ها همه داخل یک پست قرار داره یا برای هر ویدئو پستی مجزا ساخته و فقط در قسمت فهرست آموزش لینکشو قرار داده؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .
    • توسط volleyworld
      سلام دوستان. من هرکاری انجام دادم نتونستم با فایل زیلا به ftp متصل بشم در صورتی که با SmartFTP Client اینکارو انجام دادم و شد، مشکل از هاست نیست. ولی این نرم افزار هم نشد کرک کنم و غیر فعال شده.

دوستان نرم افزار دیگه ای نمیشناسن که ایمن و سریع باشه؟ یا اینکه بگه چرا فایل زیلا مشکل داره؟ در صورتی که با همون مشخصات تونستم با نرم افزار دیگه وارد شم.
    • توسط mpi
      سلام دوستان
      لطفا یک افزونه حمل و نقل به من معرفی کنید که بتونم وزن رو به قیمت ها در سه پست سفارشی ، تیپاکس و پیشتاز اختصاص بدهم .
      با تشکر
    • توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده: