• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
mortezafox

افزونه های مرتبط با شخصی سازی پیشخوان وردپرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

افزونه های مرتبط با شخصی سازی پیشخوان وردپرس

البته اگر شما نمی خواهید با استفاده از کد نویسی برای مشتریان خود و یا حتی سایت خود یک پیشخوان سفارشی سازی شده وردپرس را ایجاد کنید می توانید از افزونه های زیادی که به این منظور ساخته شده اند استفاده کنید تا بتوانید به راحتی اعمالی که در بالا با آن ها آشنا شدیم و حتی کارهای بیشتر را به راحتی انجام دهید. ما به شما استفاده از افزونه رایگان زیر را پیشنهاد می کنیم که در جلوی نام هر یک از آن ها می توانید کاربرد آن ها را نیز مشاهده کنید.

 1. Admin Trim Interface : حذف و ویرایش آرم و لوگو وردپرس در پیشخوان و …
 2. Admin Menu Editor : اضافه کردن / ویرایش / حذف منوهای موجود در پیشخوان وردپرس و …
 3. Easy Admin Color Schemes : تغییر رنگ و ظاهر پیشخوان مدیریتی وردپرس و …
 4. Pre Publish Reminders : یادآوری بعضی از نکات به مشتریان شما در صفحه ارسال نوشته و صفحه جدید و …
 5. Add editor link to admin bar : اضافه کردن / ویرایش / حذف منو و لینک ها در نوار مدیریت وردپرس و …

همچنین می توانید با کمی جستجو در مخزن افزونه های وردپرس از بسیاری از افزونه های دیگر که برای انجام تغییرات بر روی محیط پیشخوان وردپرس ساخته شده اند استفاده کنید.

منبع :سایت : http://tortak.com

5

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

screenshot-2.png?r=581803

این افزونه (Web Editors CMS) هم کارهای جالبی انجام می ده و به نظرم با افزونه ی Admin Menu Editor می تونند یک ست مناسب رو برای شخصی سازی داشبورد تشکیل بدند

پیوند دریافت

9

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست