رفتن به مطلب

مشکل در انتقال سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

چند وقت پیش هاست بنده به علت بازدید بالا بسته شد و مجبور شدم هاست دیگری بخرم.برای انتقال مطالب از بک اپ دیتابیسی که شرکت در اختیار من قرار داده بود سایت را به خوبی منتقل کردم.ولی به علت مشکلی که پیش آمد مجبور هستم که سایت را از نو و فقط با مطالب و کامنت های قبلی راه اندازی کنم.برای انجام این کار باید جدول wp_posts و wp_comments را در دیتابیس جدید بریزم.ولی متاسفانه هر کاری میکنم تصاویر بر نمی گردد.با وجود اینکه من فقط مشخصات دیتابیس را در فایل wp-config.php تغییر می دهم و پس از ایجاد جدول ها ، دو جدول wp_posts و wp_comments قبلی را وارد می کنم.

با برون ریزی و درون ریزی هم امتحان کردم نشد.لطفا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

خب من در پیام خصوصی که فرمودید هم عرض کردم تصاویر در دیتابیس ذخیره نمی شوند که با ریستور دیتابیس دیده بشوند تصاویر در پوشه uploads در مسیر wp-content بر روی ftp هاستتون موجودند باید پوشه ای که گفته شد را عینا کپی کنید به محل مشابه در هاست فعلی

همچنین بخوانید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:257]

[sharedmedia=tutorials:tutorials:258]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...