رفتن به مطلب

صفحه دلخواه در پنل مدیریت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان من با استفاده از این کد یک صفحه توی پنل مدیریت درست کردم

<?php
add_action('admin_menu', 'wpp_custom_menu_page');
function wpp_custom_menu_page() {
add_menu_page('تنظیمات', 'تنظیمات', '8', 'wpp_set', 'wpp_settings');
}

که یه سری اطلاعات ارسال می کنه به دیتابیس میخوام بدونم اگر بخوام اطلاعات ارسالی فراخوانی کنم چطوری انجام میشه

لینک به ارسال

add_action('admin_menu', 'wpautop_control_menu');
function wpautop_control_menu() {
add_submenu_page('options-general.php', 'wpautop-control', 'wpautop control', 'manage_options', 'wpautop-control-menu', 'wpautop_control_options');
}

https://codex.wordpress.org/Plugin_API/Action_Reference/admin_menu

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

چند تا سوال داشتم در این مورد با استفاده از همین اموزش این صفحه و فرم رو طراحی کردم . میخواستم این فرمش رو یه کم تغییر دهم و شبیه یه سیستم تیکتینگ بکنم . میشه کاری کرد این فرم مثلا دو تا تب داشته باشه اولیش به نام لیست تیکت ها بگذاریم و دومی را ارسال تیکت بگذاریم در تب دوم که فرم ارسالی وجود دارد وقتی کاربر فرم رو ارسال میکنه اطلاعات در دیتابیس ذخیره بشه و نه در خود فرم ذخیره بشه و بعد از ارسال پیام پیغام این که فرم ارسال شد رو بده بعدش این تیکت که فرستاده شد بره توی تب اول یعنی همون لیست تیکت ها و در انجا برای خود آن کاربر قابل نمایش باشد همچنین وقتی این تیکت ارسال شد برای ادمین هم ارسال بشه و اگه ادمین جواب اون تیکت رو داد جواب بره داخل همان تیکت . حالا شاید یه جزییات دیگه هم داشته باشد مثلا در لیست تیکت ها یه جا نمایش دهد که این تیکت پاسخ داده شده یا پاسخ داده نشده و یا در قسمت ادمین هم مثلا این باشد که تیکت جدیدی ارسال شده و ..

ویرایش شده توسط iman64
لینک به ارسال

چند تا سوال داشتم در این مورد با استفاده از همین اموزش این صفحه و فرم رو طراحی کردم . میخواستم این فرمش رو یه کم تغییر دهم و شبیه یه سیستم تیکتینگ بکنم . میشه کاری کرد این فرم مثلا دو تا تب داشته باشه اولیش به نام لیست تیکت ها بگذاریم و دومی را ارسال تیکت بگذاریم در تب دوم که فرم ارسالی وجود دارد وقتی کاربر فرم رو ارسال میکنه اطلاعات در دیتابیس ذخیره بشه و نه در خود فرم ذخیره بشه و بعد از ارسال پیام پیغام این که فرم ارسال شد رو بده بعدش این تیکت که فرستاده شد بره توی تب اول یعنی همون لیست تیکت ها و در انجا برای خود آن کاربر قابل نمایش باشد همچنین وقتی این تیکت ارسال شد برای ادمین هم ارسال بشه و اگه ادمین جواب اون تیکت رو داد جواب بره داخل همان تیکت . حالا شاید یه جزییات دیگه هم داشته باشد مثلا در لیست تیکت ها یه جا نمایش دهد که این تیکت پاسخ داده شده یا پاسخ داده نشده و یا در قسمت ادمین هم مثلا این باشد که تیکت جدیدی ارسال شده و ..

همه این کارها رو میشه انجام داد

نمونه‌های تب در اینترنت که زیاد است

برای کار با دیتابیس هم داکیومنت wp_db را بخوانید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...