wp-user

بازدید صفحات آژاکس

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت شما عزیزان

همونطور که مستحضرید هر کلیک بر روی لینک های داخلی سایت یک بازدید محسوب میشه

حال میخوام بدونم اگر ما برخی قسمت هارو به صورت ajax در بیاریم آیا کلیک بر روی لینک های این صفحات ، بازدید به حساب میاد با توجه به اینکه بصورت آژاکس لود میشن؟!

اگر دوستانی که در این مورد اطلاع کامل دارن لطف کنن پاسخ بدن بسیار ممنون میشم چون خیلی حیاتیه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بستگی به نحوه شمارش بازدید دارد

پیشفرض خیر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بستگی به نحوه شمارش بازدید دارد

پیشفرض خیر

ممنون پارسا جان

میشه کمی دقیق تر توضیح بدین؟

یعنی باید چیکار کرد که بازدید به حساب بیاد؟

ویرایش شده در توسط faver
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صفحه رو لود کامل کنید

بازدید از چه نظر؟

فقط میخواهید یک عدد تغییر کند؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب ما دو نوع بازدید داریم

یکی بازدیدکننده هست که خب وضعیتش مشخصه و دومی تعداد بازدید های هر بازدیدکننده هست

میخوام بدونم وقتی بازدید کننده در صفحه ی ایجکس بر روی لینک ها کلیک میکنه چجوری بازدید ها محاسبه میشن

برای مثال قسمت کامنت ها رو ایجکس میکنیم

اگر قسمت کامنت ها معمولی باشه ، هر فرد که کامنتی ارسال کنه صفحه رفرش میشه و یک بازدید به حساب میاد

اما اگر قسمت کامنت ها ایجکس باشه هر کاربری که کامنت ارسال کنه کامنتش بدون رفرش شدن صفحه ثبت میشه. حالا میخوام بدونم در این حالت(ایجکس بودن کامنت ها) پس از ارسال نظر باز هم با توجه به اینکه صفحه رفرش نمیشه ، بازدیدی ثبت میشه؟

با تشکر

ویرایش شده در توسط faver
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر کد به روز رسانی متای views رو داخل بخشی که با آژاکس تغییر می کنه بگذارید تغییر می کنه و الا خیر البته این آمار داخلی سایته نه آمار گوگل آنالیز آمار گوگل آنالیز با تغییر نشانی در آدرسبار تغییر می کنه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نکنم ثبت بشه.

چون در اینصورت کل صفحه دوباره لود نمیشه و فقط کامنتها لود میشن و نباید بازدیدی ثبت بشه.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masiha_148
      سلام من دنبال افزونه بودم برای نمایش اخبار با بازدید بالا از چندین دسته...
      چند افزونه رو تست زدم،مشکلاتی داشتند مثلا میومد اخبار پربازدید رو نشون میداد سایت اما خود پربازدید ها مرتب نبودم مثلا خبر اول 40 بازدید خبر دوم 90 بازدید
      خبر سوم 60 بازدید.
      ترتیب نمایش فکر کنم بر اساس دسته خبر بود...
      میشه افزونه ای معرفی کنید اخبار رو با عکس شاخصشون نمایش داد بر اساس آمار بازدید برای کل دسته ها....
      پولی هم بود عیب نداره
    • توسط هادی خانزاده
      با عرض سلام و خسته نباشید
      بنده ی قالب فروشگاهی دارم طراحی میکنم الان تو قسمت سبد خریدش گیر کردم . میخوام از حالت آژاکس استفاده کنم که وقتی روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک میشه تعداد و ارقام سبد خرید به صورت خودکار و بدون رفرش صفحه آپدیت شن . در ضمن مثال های زیادی رو دیدم و انجام دادام ولی مقادیر رو کلا نشون نمیده. نمونه کد استفاده شده :
      if ( ! function_exists( 'new_cart_link_fragment' ) ) { /** * Cart Fragments * Ensure cart contents update when products are added to the cart via AJAX * * @param array $fragments Fragments to refresh via AJAX. * @return array Fragments to refresh via AJAX */ function new_cart_link_fragment( $fragments ) { global $woocommerce; ob_start(); new_cart_link(); $fragments['a.cart-contents'] = ob_get_clean(); ob_start(); new_handheld_footer_bar_cart_link(); $fragments['a.footer-cart-contents'] = ob_get_clean(); return $fragments; } } if ( ! function_exists( 'new_cart_link' ) ) { /** * Cart Link * Displayed a link to the cart including the number of items present and the cart total * * @return void * @since 1.0.0 */ function new_cart_link() { ?> <a class="cart-contents" href="<?php echo esc_url( WC()->cart->get_cart_url() ); ?>" title="<?php esc_attr_e( 'View your shopping cart', 'new' ); ?>"> <span class="amount"><?php echo wp_kses_data( WC()->cart->get_cart_subtotal() ); ?></span> <span class="count"><?php echo wp_kses_data( sprintf( _n( '%d item', '%d items', WC()->cart->get_cart_contents_count(), 'new' ), WC()->cart->get_cart_contents_count() ) );?></span> </a> <?php } } if ( ! function_exists( 'new_header_cart' ) ) { /** * Display Header Cart * * @since 1.0.0 * @uses is_woocommerce_activated() check if WooCommerce is activated * @return void */ function new_header_cart() { if ( is_woocommerce_activated() ) { if ( is_cart() ) { $class = 'current-menu-item'; } else { $class = ''; } ?> <ul class="site-header-cart menu"> <li class="<?php echo esc_attr( $class ); ?>"> <?php new_cart_link(); ?> </li> <li> <?php the_widget( 'WC_Widget_Cart', 'title=' ); ?> </li> </ul> <?php } } }  
      ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی ضروریه.
      با تشکر فراوان.

• توسط sajjad_fx
      سلام و عرض ادب دارم خدمت دوستان
      همونطور که از نام تاپیک پیداست بنده دنبال یک افزونه یا ویجت میگردم که آخرین مطالب یک دسته ی خاص رو، بوسیله ی آژاکس و بدون رفرش صفحه بروز رسانی کنه... دوستانی که سراغ دارند چنین افزونه ای رو لطفا راهنمایی کنند
      همچنین اگر کسی کدی برای انجام اینکار داره هم ممنون میشم که بزاره اینجا، ولی خوب، افزونه اولویتش بیشتره...
      مرسی
    • توسط S A J J A D
      سلام به همه دوستانی وردپرسی بعد از مدت هاااا دوباره اومدیم به انجمن
      چند (6-7) ماهه که سایتی رو بالا اوردم با موضوع اس ام اس ، که البته فقط به اس ام اس تکیه نکردیم و بخش های مثل عکس های خنده دار و همچنین کلیپ ها روی اوردیم ، 1-2 ماه پیش آمار سایت خوب داشت رشد می کرد و ب 1500 آی پی رسیده بود الان چند وقتیه شاید تقریبا 1 ماه بازدید سایت خیلی افت کرده یعنی جوری شده به 500 آی پی هم بزور میرسه ، ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند که مشکل از چی می تونه باشه ، در ضمن یه نکته هم در مورد پستا بگم که هیچ تغییری در روش پست زدن عوض نشده ، یعنی همون جوری که بازدید بالا بوده ، همون جوری مطالب زده شده (نیمه اختصاصی)
      ممنون
    • توسط mehrdad_k
      سلام
      دو روزه آمار سایتم رو که بررسی میکنم زده :
      بازدیدکننده : 7 نفر - بازدید 30.000 نفر !
      یعنی یک آیپی نزدیک 30 هزار بار سایت صفحات سایت رو بازکرده !
      جدیدا هم از سمت سرور پیام دادن که سایتت بار زیاد میکشه
      ممکنه Ddos باشه ؟
      آخه یک سایت تازه تاسیس کی میخواد بهش حمله کنه و down کنه ؟!