رفتن به مطلب

کدام قالب

پست های پیشنهاد شده

دوستان من چند تا قالب پیدا کردم البته انگلیسی حالا می خواهم یکی از آن ها توسط انجمن ترجمه شود.قبلا گفته شده قالب ها باید رایگان باشد.کدام از این قالب ها رایگان می باشد که بشود ترجمه شود. فقط اعداد را ذکر کنید.

1-

2-

3-

4-

5-

6-

آیا قالب هاس سایت http://fthemes.com رایگان است؟

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

از 1 تا 5 پولیه.

6- رو نتونستم درست ببینم (سایتش نسخه تبلتش مشکل داره)

آخریش هم رایگانه. اون 19 دلار واسه سفارشی کردنشه.

موفق باشی :)

لینک به ارسال

قالب های اف تمز رایگان هستند ولی کپی رایتش توی سایت دیده میشه که برای بردانشتنش باید پول بدی البته میتونی همون رایگان هارو هم به چند خط css از نمایشش توی سایت جلوگیری کنی !

لینک به ارسال

خوب در این صورت من از چه سایتی می تونم قالب رایگان خبری(انگلیسی)پیدا کنم که هزینه ای برای ترجمه(یعنی قالب را انگلیسی به طور رایگان ترجمه شود)نداشته باشد؟

لینک به ارسال

والا من که نفهمیدم منظورتون رو ولی وی پی زوم قالب های خوبی داره مثل تلگراف قالب قبلی تاپ ناز .

wpzoom.com

اکثر قالب هاشم برای دانلود هستش :دی

لینک به ارسال

قالب خبری انگلیسی که زیاده ولی فک نکنم کسی حاضر بشه براتون به صورت سفارشی و رایگان ترجمه انجام بده مگر اینکه بخواد قالب رو به صورت عمومی منتشر کنه.

ویرایش شده توسط Helical
لینک به ارسال

والا من که نفهمیدم منظورتون رو ولی وی پی زوم قالب های خوبی داره مثل تلگراف قالب قبلی تاپ ناز .

wpzoom.com

اکثر قالب هاشم برای دانلود هستش :دی

تو این انجمن اولین موضوع برای فارسی سازی رایگان قالب است.من یک قالب دادم ولی گفتن

بحث پوسته های غیررایگان و انتشارش در انجمن منتفی هست.خوب پس دنبال پوسته رایگان باید بگردیم که پولی به خاصر حق ناشر نداده باشیم.

قالب خبری انگلیسی که زیاده ولی فک نکنم کسی حاضر بشه براتون به صورت سفارشی و رایگان ترجمه انجام بده مگر اینکه بخواد قالب رو به صورت عمومی منتشر کنه.

بله به صورت عمومی می خواهم منتشر شود.

لینک به ارسال

web2feel.com

fthemes.com

اف تمز هم اگر کپی رایت رو دست نزنید غیر قانونی نیست ولی اولی بهتره ;)

لینک به ارسال

اگر قالب خوب و حرفه ای گیر‌آوردین بگید چون دنبال یه قالب خوب میگردم که ترجمه کنم و منتشر کنم.

لینک به ارسال

web2feel.com

fthemes.com

اف تمز هم اگر کپی رایت رو دست نزنید غیر قانونی نیست ولی اولی بهتره ;)

همیشه هر کسی که بخواد یه پوسته رو فارسی کنه باید اول نسخه اورجینالشو نصب و تست کنه.در مورد اولی, فقط پوسته های فروشگاهیش مشکل نداره و زیباست اما بیشتر پوسته های عمومیش مشکل زیاد داره. به عنوان مثال دو پوسته زیر که از آخرین هاشه:

http://www.web2feel.com/edivos/

http://www.web2feel.com/yasmin/

اگر قالب خوب و حرفه ای گیر‌آوردین بگید چون دنبال یه قالب خوب میگردم که ترجمه کنم و منتشر کنم.

ما که هر چقدر تا حالا گشتیم هیچی نجستیم! فقط قالب های پرمیوم انگلیسی حرفه ای طراحی شدند. :$ :-$

ویرایش شده توسط Pouya
لینک به ارسال

حالا اگر از این دو تا سایت قالب بدم به طور رایگان ترجمه می شود؟(انتشار عمومی)

web2feel.com

fthemes.com

لینک به ارسال

اگر بخواید میتونید توی تاپیک درخواست بدید.

بزودی همه پوسته ها شروع به فارسی سازی میشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...