رفتن به مطلب

مشکل در سئو

H@3!N

پست های پیشنهاد شده

سلام من سایتم را با یکی از ابزارهای آنلاین چک کردن سئو آنالیز کردم و این نتیجه را داد :

http://www.seo.com/sites/winphonearena.com/

من تا حالا فکر میکردم افزونه ی yoast wordpress seo خودش فایل robot.txt هم میسازه و تنظیمات را انجام میده ولی این سایت میگه اصلا این فایل وجود نداره .

برای ساختن این فایل بهتره از چه افزونه ایی استفاده کنم ؟

2 هفته هست سایتم را افتاده و بازدید سایت من خیلی پایینه و سعی کردم مطالب جدید و بدون کپی بزارم و مقالات این سایت را هم خوندم و کلی هم سرچ کردم و هر چیزی که بود را انجام دادم ولی دیگه نمیدونم چکار کنم اصلا جواب نمیده !

اصلا دیگه دارم ناامید میشم چون برای نوشتن مطالب جدید خیلی وقتم گرفته میشه و مطالبم را از منابع اصلی انگلیسی ترجمه میکنم و با لینک منبع قرار میدم ولی ورودی های موتورهای جستجو خیلی کمه .

نخندیدا ولی روزی 10 نفر بازدید ندارم !

نمیدونم قالبم مشکل داره یا کار خودم از جایی خرابه . لطفا یک بررسی بکنید مشکل کجاست .

ممنون

لینک به ارسال

برای ساختن این فایل بهتره از چه افزونه ایی استفاده کنم ؟

از هیچ افزونه ای ! از نوت پد استفاده کنید و به صورت دستی این فایل رو بسازید بعد توی روت آپلود کنید

اصلا دیگه دارم ناامید میشم چون برای نوشتن مطالب جدید خیلی وقتم گرفته میشه و مطالبم را از منابع اصلی انگلیسی ترجمه میکنم و با لینک منبع قرار میدم ولی ورودی های موتورهای جستجو خیلی کمه .

نا امید نشید برای بالا اودن باید تلاش کنید

نخندیدا ولی روزی 10 نفر بازدید ندارم !

ده تا هم خوبه! نسبت به دو هفته ای که سایتت رو ساختی و 56 تا ایندکس داری

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...