• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
hnd1371

مشکل در سرچ خود وردپرس

6 پست در این موضوع قرار دارد

درود . من وردپرس رو الان آپدیت کردم به 3.8.1 تنها مشکلم اینه که سرچش کار نمی کنه ؟ هرچی سرچ می کنم می نویسه مطلبی مشابه یافت نشد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی محیط سایت سرچ میکنید یا محیط ادمین؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی محیط سایت سرچ میکنید یا محیط ادمین؟

در محیط ادمین ... مینویسه هیچ مطلب مشابه وجود ندارد هرچی سرچ می کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه‌ها را غیرفعال و تست کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه‌ها را غیرفعال و تست کنید

افزونه ها را فعال کردم درست شد مرسی ... ی سوال طراح سایت من ی افزونه نصب کرده که مسیر ادمین رو از wp-admin به ی آدرس انتخابی گذاشته ؟ اسم افزونه هم HC Custom wp-admin url است . می خواستم ببینم افزونش مشکل امنیتی نداره /. ؟ و اینکه می خواستم تغییرش بدم نمی تونم پیداش کنم تو داشبورد وردپرس کجاست ؟ میشه کمک کنید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه مشکلی نیست

زیرمنوی تنظیمات را بررسی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط vahid313
      سلام
      دوستان من تو سایتم چند صفحه دارم که در هر کدام 200 لوگوی شرکت قرار داره. و این شرکت ها به نام 30 استان دسته بندی شدند (30 دسته). 
      می خوام که کاربر بتونه با استفاده از یک فیلد (هر چه زیباتر بهتر) یک دسته رو انتخاب کنه و سرچ کنه.
      موضوع این هست که این لوگوها رو باید در صفحه قرار بدم و جنسشون تگ یا دسته یا نوشته و ... نیستند و تنها در یک صفحه عکس لوگو به همراه اسم شرکت قرار گرفته.
      ممنون میشم راهنمایی کنید. هرچی سرچ میکنم افزونه برای سرچ در بین تگ ها و دسته ها و ... می یان.
      اگر نظری در مورد صفحات این چنینی دارید ممنون میشم لطف کنید و راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط sattarhakimi
      سلام دوستان
      یک سوال درباره جستجو داخل پایگاه داده وردپرس دارم.
      محبت می‌کنین اگر پاسخ بدین:
      من یک سایت دارم که توش از کاراکترهای دارای “نیم‌فاصله” و برخی عبارات حرکت‌دار (إعراب) استفاده می‌کنم (مثل ذَهَبَ)
      می‌خواستم بدونم چطور میشه داخل پایگاه داده، این عبارات رو سرچ کرد؟ از چه الگوریتمی باید استفاده کرد؟ من خودم برای سایت خودم افزونه می‌نویسم و لذا مشکلی از کد php زدن ندارم.
      با مثال بالا اگر سوالم رو توضیح بدم، کاربر وقتی توی فیلد جستجو سرچ می‌کنه: “ذهب” هیچ نتیجه‌ای رو نمیاره. چون اعراب گذاری نداره. و حتماً باید عبارت “ذَهَبَ” رو سرچ کنه که اعراب داره.
      ولی من میخوام کاربر با سرچ کردن “ذهب” هم نتیجه جستجو رو ببینه. به عبارت دیگه، “اعراب گذاری” و “نیم‌فاصله” تاثیری توی سرچ نداشته باشن.
      پ ن: اگر سوالم رو پیشرفته تر کنم، برخی کاراکترها هستند که کد اون‌ها در کیبورد عربی و فارسی متفاوته. مثلاً «ی» با کیبورد فارسی، در عربی به صورت «ي» (شیفت و X) نوشته میشه که کدش کاملاً فرق داره! اما ظاهرش یکسانه.
      من میخوام مشکل این کاراکترهای مشابه رو هم داخل سرچ حل کنم. به نحوی که وقتی کاربر «ی» رو به شکل فارسی مینویسه، داخل پایگاه داده دنبال همه «ی» ها با شکل مشابه بگرده!
      تشکر از راهنماییتون.
    • توسط MaySam.M
      با سلام
      من میخوام بخش جستجوی یکی از سایتهام رو تغییر بدم کلی سرچ کردم اما چیزی پیدا نکردم توی منابع انگلیسی هم چیزی پیدا نکردم. خواستم اینجا سوال کنم از دوستان و مدیران عزیز سوال کنم.
      میخوام وقتی کسی در سایت جستجو کرد ، اگر حرف x داخلش بود اون رو با حرف y جایگزین کنه!
      در واقع میخوام بتونم تابعی بنویسم که بتونم روی کلمات جستجو شده مدیریت کنم.
      با تشکر