رفتن به مطلب

آیا پارک دامین برای سایت و سئو مضر است؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

پسوند دامین سایت من ir هست .

من یک دامین org دیگه هم دارم با نام سایتم .

آیا پارک دامین برای سئو و سایت مضر یا مفید هست ؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

بله مضر هست. دامنه میره تو لیست سیاه گوگل. اکانت گوگل شما هم مسدود میشه و دیگه باز نمیشه.

لینک به ارسال

سلام

بله مضر هست. دامنه میره تو لیست سیاه گوگل. اکانت گوگل شما هم مسدود میشه و دیگه باز نمیشه.

پس دامین org اضافه رو چیکار کنم ؟

یعنی سال بعد تمدیدش نکنم ؟

لینک به ارسال

سلام

خیلی از سایت های بزرگ دامین های متعددی دارند که پارک شده روی دامنه اصلی و مشکلی ندارند.

فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.

شخصاً هم دامین های مشابه با پسوندهای مختلفم رو پارک کردم روی دامنه اصلی و هیچ مشکلی هم نبوده تا الان.

لینک به ارسال

البته پیشنهاد من بازدید لینک های زیر هست:

https://support.goog...wer/66376?hl=en

http://productforums...-tr/YPTAEUi26o4

اکثر توصیه های گوگل به وبمستران در مورد افراط هستش و برای مسائل عادی صدق نمیکنه.

بعنوان مثال گوگل میگه که مطالب کپی پیست اصلاً نزنید که مضره در حالی که 99 درصد سایت هایی پربازدید که از گوگل آی پی میگیرن صرفاً زرد هستن و فقط کپی پیسته کارشون

یا اینکه با وجود الگوریتم های مختلف برای شناسایی متخلفین لینک بلدینگ هنوز هم بک لینک و خرید لینک یکی از مهمترین عوامل بالا اومدن سایت های تازه تاسیس و حتی قدیمی هستش.

مشخصه که توی هرکاری افراطی عمل کنیم متحمل ضرر میشیم پارک دامین هم از نظر من در حد 2 3 تا نهایتاً مشکلی ایجاد نمیکنه.

لینک به ارسال

سلام

پسوند دامین سایت من ir هست .

من یک دامین org دیگه هم دارم با نام سایتم .

آیا پارک دامین برای سئو و سایت مضر یا مفید هست ؟

ممنون

دوست عزیز در کل برای شما پیشنهاد میکنم که اگر بازشدن با پسوندهای مختلف براتون ضروری نیست بجای پارک کردن پسوندهای اضافی رو ریدارکت کنید به دامین اصلی.

لینک به ارسال

پارک دامین در حالتی مضره که لینک های سایت تون روی دامین جدید با ادرس دامین جدید باز بشن.

در غیر این صورت

اگر با لینک دامین قبلی باشن مشکلی نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...