سعید شعبانی

استفاده از GOOGLE API

7 پست در این موضوع قرار دارد

چگونه در ایران میتوان از GOOGLE API استفاده کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با استفاده از فـیـلـترشـکن شما کد رو دریافت کنید. بعد هم در سایتتون استفاده کنید. مگر اینکه سرورتون ایران باشه که دردسر زیادی خواهید داشت.

یا اینکه دامین .ir باشه که شاید به اینهم گیر بدن.(خدا میدونه!)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با یک روشهای سرخ پوستی میشه با cURL میزونش کرد اما باید از یک سرور استفاده کرد که طبق گفته های آقا مرتضی شرط لازم نبود سرور در ایران هست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با استفاده از فـیـلـترشـکن شما کد رو دریافت کنید. بعد هم در سایتتون استفاده کنید. مگر اینکه سرورتون ایران باشه که دردسر زیادی خواهید داشت.

با دامنه Ir مشکلی نداره . من دارم استفاده میکنم .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فـیـلـترشـکنی که بتونیم آی پی رو بر طبق کشور مورد نظرمون انتخاب کنیم وجود داره؟ اسمش چی هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میشه توضیح بدید google api چی هست؟

ممنون

یکسری قابلیت هایی که میتونید از طریق گوگل ازش بهره ببرید. مثلا گوگل مپ و...

فـیـلـترشـکنی که بتونیم آی پی رو بر طبق کشور مورد نظرمون انتخاب کنیم وجود داره؟ اسمش چی هست؟

خیر! معمولا محدود به آی پیی هستن که صاحبش به شما میده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط naderi
      سلام .. برای توسعه یک وب سایت با قالب Eduma وردپرس میخوایم یه سری قابلیت ها رو بهش اضافه کنیم .. از دوستان کسی هست که بتونه به ما کمک کنه؟
    • توسط s.m.a1383
      سلام می خواستم ببینم به جای اینکه محصولات رو توی صفحه اول سایت بگذارم میشه دسته های محصولات رو توی صفحه اول سایت گذاشت؟
      آدرس سایت من:innolabs.ir
      در ضمن از پوسته "هستیا "استفاده میکنم افزونه یا کدی هست که بتونه به جای نمایش محصولات در صفحه اول دسته های محصولات رو نمایش بده در ضمن هر کد یا افزونه ای که گفتید طریقه انجامش رو هم بگید لطفا.
      خیلی ممنون از لطفتون
    • توسط resanehwp
      دوستانی که می خوان قلاب های ووکامرس و ترتیب اجرای اونها رو یاد بگیرن
      در لینک زیر صفحه آرشیو محصولات رو می تونید بررسی کنید
      http://bit.ly/rhwp1006
    • توسط armanq

سلام من یک صفحه به شکل بالا در افزونه گوگل درایو cnd دارم     هر کاری میکنم api هم فعال کردم به افزونه دادم یک صفحه نشان میده اتصال به گوگل درایو تا میزنم روش ارور400گوگل میاد
      لطفا اگر کسی بلده api برای این کار فعال کنه اعلام کنه   ممنون                  حجم گوگل رایو رو ارتقا دادم  می خوام ازش استفاده کنم

api همه چیز درسته ولی وقتی رویه تایید حساب گوگل درایو میزنم این پیام میاد  که میگه تو آون آدرس مشکلیه
      باید چکار کنم؟
    • توسط armanq

سلام من یک صفحه به شکل بالا در افزونه گوگل درایو cnd دارم     هر کاری میکنم api هم فعال کردم به افزونه دادم یک صفحه نشان میده اتصال به گوگل درایو تا میزنم روش ارور400گوگل میاد
      لطفا اگر کسی بلده api برای این کار فعال کنه اعلام کنه   ممنون                  حجم گوگل رایو رو ارتقا دادم  می خوام ازش استفاده کنم

api همه چیز درسته ولی وقتی رویه تایید حساب گوگل درایو میزنم این پیام میاد  که میگه تو آون آدرس مشکلیه
      باید چکار کنم؟