رفتن به مطلب

مشکل با افزونه wp category posts list

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از افزونه wp category posts list استفاده میکنم، وقتی در تنظیماتش در بخش افزونه ها، یکی از دسته ها رو انتخاب میکنم، عنوان مطلب رو میاره "ولی تصویر رو نمایش نمیده" !

در واقع باید مثل تصویر زیر باشه

تصویر

لینک به ارسال

احتمالا مشکل از اینجاست که تصویر شاخص در اون سایز برش نخورده ، دوباره تصویر شاخص پست رو حذف کنید و مجددا تصویر شاخص رو بارگذاری کنید تا 1 تصویر هم در اون سایز برش بخوره و نمایش داده بشه

لینک به ارسال

در قالب فعلی م : در هنگام پست گذاشتن (زیر برچسب ها) گزینه "قرار دادن بعنوان تصویر شاخص" وجود نداره (بخاطر همینه که تصویر رو نشون نمیده)

تحت لوکال یه قالب دیگه نصب کردم که گزینه "تصویر شاخص" اضافه شد که با اضافه کردن تصویر درست میشه.

الان سوال اینجاست قالب سایت بنده گزینه تصویر شاخص رو نمیاره راهی هست که این مشکل رو برطرف کرد؟

لینک به ارسال

خب قالبتون از تصویر شاخص پشتیبانی نمیکنه ، باید این قابلیت بهش اضافه بشه . در انجمن سرچ کنید در مورد تصویر شاخص آموزش های زیادی هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...