alijoojoo

مشکل نمایش نظرات یک پست خاص

8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

امروز یه مشکل عجیب برا قسمت نظرات یک مطلب پربازدید سایتم پیش اومد که صفحه بندی نظرت قدیمی تر کلا به نمایش در نمیاد

یعنی نظراتی که قبلا ارسال شده بودن کلا نمایش داده نمیشن حتی این مشکل در قسمت ادمین هم هست

تعداد نظرات این بخش تقریبا 22 هزار است و تنها برای یک مطلب این مشکل پیش اومده

ممون میشم راهنمایی فرمایید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صفحه بندی دارید برای نظرات؟

صفحات بعد نمایش داده نمیشه؟

خطایی دارید؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام بله داریم

نمایش داده میشه ولی مثلا نظراتی که بعد از یه تاریخ خاص ارسال شدن ولی قدیمی ها نه نمایش داده نمیشه

مشکل هم تنها برای یه مطلب به وجود اومده

موقع غیر فعال کردن امکان نظرات تو در تو این مشکل حل میشه ولی خب نمیشه این امکان رو غیر فعال کرد

خطایی هم نمیده

تیبل ها رو هم بازسازی کردم مشل پابرجاست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل برای یکی دیگه از دوستان هم ایجاد شده بود ولی راه حل منطقی پیدا نکردیم!

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
صفحه بندی دارید برای نظرات؟ صفحات بعد نمایش داده نمیشه؟ خطایی دارید؟
این مشکل برای یکی دیگه از دوستان هم ایجاد شده بود ولی راه حل منطقی پیدا نکردیم!

دوستان عزیز فردی هست که با دریافت هزینه مشکل رو بررسی کنه؟

رتبه ی سایت وردپرسی ما در رنج 200 ایران هست. فکر میکنم حجم بالای نظرات ارسالی در اون چنین اختلالاتی رو ایجاد میکنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر مشکل فقط در یک مطلب باشه می شه از دیتابیس حلش کرد ولی در صورت تکرار باز باید مراحل از اول تکرار شه

دلایل زیادی می تونه مسبب اصلی باشه که بررسی کامل و دقیقشون مدتها ممکنه زمان ببره و تقریبا هیچ برنامه نویسی وقتش رو اینجوری تلف نمی کنه ولی اگر با ترمیم نظرات اون پست مشکلتون حل می شه پیام خصوصی بگذارید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک مشکل، یک مشکل هست دوست عزیز و من قصد شناسایی و برطرف کردن اون مشکل رو در سایتمون دارم.

نیاز به کمک عزیز واردی داریم که مشکل مارو شناسایی کنه و دقیقاً انگشتش رو بذار روی موردی که هست و مارو متوجه موضوع کنه.

سایت با بازدید بالاست و مشکلات اون در حد خارج از مشکلات ریز ورد پرس و مربوط به مشکلات استفاده ی در حد بالای وردپرس میشه و چون احتمالاً نوع استفاده در این حد سنگین از وردپرس در بین سایتها گسترده نیست مشکلاتش خاص هستند.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلات اینجوری معمولا بخاطر کرش شدن جداول دیتابیسند که می تونند حتی بی دلیل و فقط بخاطر عدم توان تحمل فشار اتفاق بیافتند و می تونند ده ها دلیل دیگه از دریافت پیام حاوی کد مخرب گرفته تا پایین بودن زمان تایم اوت سرور داشته باشند برنامه نویس برای تست هر مورد باید دو سه ساعت علاف بشه و معلوم هم نمی کنه کدومیکیش به جوابی برسه ممکنه دهمی نتیجه بده ممکنه اولی

من بعید می دونم برنامه نویس اینجوری وقت بگذاره

سراغ phpmyadmin سایت برید و کلیه جداول موجود را اپتیمیز و ری پلیس کنید اگر مشکل از کرش دیتابیس باشه حل می شه (بالاترین احتمال)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط مهدی2
      با سلام
      قالب جدید فعال میشه ولی نمایش سایت رو میزنم همون قبلی رو میاره . برا تغیرش باید برم قالب قبلی رو پاک کنم کش مرورگر رو خالی کنم بعد کنترل f5 رو بزنم تا اعمال بشه . مصیبتی شده . برا هر تغییری تو فالب باید این مراحل رو برم . عجیب اینه که بعضی موقع ها خودبخود درست میشه و پس از چند دقیقه دوباره قالبهای جدید فعال شده رو نشون نمیده .
      دیتابیس رو هم پاک کردم وردپرس جدید هم نصب کردم همه همینطورن . باید چیکار کنم ؟
    • توسط احسان ویکی
      سلام یه وردپرس کار حرفه ای یا کد نویس حرفه ای می خوام که بتونه برام یه کاری کنه بتونم لایک و دیسلایک سایتمُ دستی بالا پایین کنم ، اگه بتونه یه کاری کنه که تو ادمین پنل تو ویرایش سریع بازدید و تعداد لایک و دیسلایک رو بتونیم کم و زیاد کنیم که چه بهتر ، خیلی از دوستان اومدن نتونستن خیلیام اومدن افزونه نصب کردن که من راضی نبودم
      اینم ادرس سایت
      http://www.nabzetaraneh.com/
    • توسط soleyman
      سلام کسی هست این قالب رو از بلاگفا به وردپرس ترجمه کنه ؟ هزینشم هرچقد باشه میدم فقط سریع تر لازم دارم .
      دانلود قالب

• توسط Hussain Mousavi
      باسلام دوستان کسی میتونه همیچین کد پی اچ پی بنویسه که کسی نتونه فایل فونت رو بپیچونه
      کلیک کنید
    • توسط Hussain Mousavi
      با سلام
      دوستان عزیز وردپرسی کمک میخواستم
      شاید دیده باشید در بعضی از پوسته های وردپرس بخشی درست شده به نام افزونه های مورد نیاز و افزونه ها رو فعال میکنن و اون بخش میره منم میخواهم برای پوستم اینکارو بکنم اگر کسی بلده لطفا بگه ممنونم یاعلی