• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
rezakianoosh

افزونه نمایش پیام برای نویسندگان و کاربران عضو در وردپرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

اگر شما نیز دارای سایتی هستید که تعدادی نویسنده دارید و یا قابلیت عضویت کاربران را فعال کرده اید و کاربر عضو شده زیادی دارید که اکنون می خواهید پیامی را به صورت اعلان برای آنها به نمایش بگذارید می توانید از افزونه نمایش پیام برای نویسندگان و کاربران عضو در وردپرس استفاده کنید .

گاهی نیاز است تا پیامی را به اعضاء وردپرس مان نمایش دهیم مثلا ممکن است بخواهید سرور سایت را عوض کنید در این هنگام برای مطلع سازی نویسندگان از وضعیت سرور میزبانی می توانید پیامی را در قسمت افزودن نوشته وردپرس نمایش دهید تا بعد از انتقال کامل سایت شروع به نوشتن و ارسال مطلب کنند .

simple-admin-notes.jpg

افزونه وردپرس Simple Admin Notes

توسط افزونه وردپرس Simple Admin Notes می توانید پیامی را در پیشخوان وردپرس و یا در بخش نوشتن مطلب به نویسندگان و اعضاء وردپرس نمایش دهید . پس از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به صفحه تنظیمات ان می توانید پیام های دلخواه تان و محل نمایش پیام را تعیین کنید .

sxss-admin-notes.jpg

پلاگین وردپرس sxss Admin Notes

پلاگین sxss Admin Notes پلاگینی دیگر برای درج پیام توسط مدیر از طریق پیشخوان وردپرس می باشد . بعد از نصب و فعال سازی افزونه می توانید از طریق تنظیمات آن رنگ زمینه پیام مدیریت را تعیین کنید . از این افزونه می توانید در هنگام نوشتن مطلب جدید نیز استفاده کنید و برای هر مطلب پیام خاصی بنویسید .

با استفاده از هر کدام از دو افزونه معرفی شده می توانید پیام دلخواه تان را به نویسندگان ، اعضاء و یا کاربران نمایش دهید .

منبع : افزونه نمایش پیام برای نویسندگان و کاربران عضو در وردپرس

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست