• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
rezakianoosh

آموزش ساخت وبلاگ زنده در وردپرس WordPress Live Blog

1 پست در این موضوع قرار دارد

wordpress-live-blogging.jpg

live blog قابلیتی آنلاین است که توسط آن می توان به گزارش لحظه به لحظه از فرایندی پرداخت و جزئیاتی مانند :تصویر ، فیلم و صدا ، متن و … را به همراه تاریخ و ساعت دقیق گزارش کرد . با استفاده از لایو بلاگ می توان تعامل بیشتری با بازدیدکنندگان و یا مشتریان داشت فرض کنید شما کالایی را برای فروش از طریق اینترنت عرضه کرده اید می توانید با ایجاد لایو بلاگ در سایت وردپرسی تان گزارش لحظه به لحظه ارسال محصول را برای مشتری به نمایش بگذارید و یا جزئیات سمیناری که در حال اجرا است را به همراه تمام اتفاقات گزارش کنید . پس اگر قصد ایجاد لایو بلاگ را دارید تا پایان آموزش ساخت وبلاگ زنده در وردپرس WordPress Live Blog همراه ما باشید .

این قابلیت بیشتر به درد سایتهایی خبری می خورد و می توانند با استفاده از وبلاگ زنده ( live blogging ) سمینارها و مراسم معارفه شخصیت ها و یا محصولات را به طور کامل و با تمام جزئیات در یک مطلب پوشش دهند .

اگر از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود استفاده می کنید می توانید براحتی و تنها با نصب افزونه Live Blogging قابلیت نوشتن مطالب زنده و ایجاد live blogging را در سایت خود فراهم کنید . برای آشنایی با مراحل و نحوه ایجاد این قابلیت سازنده افزونه فیلم آموزشی ضبط کرده است که با تماشای آن می توانید براختی از امکانات افزونه استفاده کنید .

دانلود فیلم آموزشی نحوه استفاده از افزونه وردپرس live blogging – حجم فایل 8.55 مگابایت

رمز فایل فشرده : www.artabaz.ir

منبع : آموزش ساخت وبلاگ زنده در وردپرس WordPress Live Blog

3

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست