• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
rezakianoosh

افزونه وردپرس Visitor Country نمایش کشور بازدیدکنندگان سایت

1 پست در این موضوع قرار دارد

map-iran.jpg

بسیاری از سایتهای وردپرسی بخشی از پوسته وردپرس شان را برای نمایش آمار بازدیدکنندگان سایت اختصاص می دهند و بازدید امروز ، دیروز و تعداد ورودی گوگل و سایر موتورهای جستجو را به نمایش می گذارند اگر قصد دارید آمار بازدید سایت تان را حرفه ای تر کنید می توانید از افزونه وردپرس Visitor Country استفاده کنید این افزونه برای نمایش نام کشور ، کد کشور یا ای پی ip کشور بازدیدکنندگان سایت کاربرد دارد و می تواند تکمیل کننده افزونه وردپرس آمارگیر سایت تان باشد برای معرفی بیشتر افزونه وردپرس Visitor Country نمایش کشور بازدیدکنندگان سایت تا انتهای مطلب همراه ما باشید .

این افزونه از پایگاه داده قدرتمند MaxMind برای تشخیص ای پی کشور و سپس نمایش نام کشور بازدیدکنندگان استفاده می کند که حجمی بیشتر از 1.4 مگابایت دارد و توسط افزونه در سایت تان نصب می شود همچنین افزونه با زبان های php و جاوا اسکریپت نوشته شده است می توانید از کدهای میانبر زیر برای استفاده در نوشته ها و یا پوسته وردپرس تان بهره ببرید .

 • [VisitorCountry-IP]
 • [VisitorCountry-Code]
 • [VisitorCountry-Name]

برای نمایش افزونه وردپرس در صورتی که نمی خواهید از کدهای میانبر استفاده کنید می توانید از دستورات زیر در محل مورد نظر از قالب وردپرس تان استفاده کنید .


<?php
global $VisitorCountry;
if ( isset($VisitorCountry) ){
echo $VisitorCountry->GetIP();
echo $VisitorCountry->GetCode();
echo $VisitorCountry->GetName();
}
?>

صفحه افزونه در مخزن وردپرس

منبع : افزونه وردپرس Visitor Country نمایش کشور بازدیدکنندگان سایت

4

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست