رفتن به مطلب

تغییر هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده به دلیل مشکلات می خوام هاستمو از میهن وب هاست به مشهد وب هاست انتقال بدم

آیا بعد از انتقال مشکلی برای بازدیدهام پیش میاد؟

آیا خودم می تونم با فول بک آپ گرفته شده و برگردوندن اون در سایت جدید هاستمو بالا بیارم؟آیا تنظیمات دیتابیس با برگردوندن فول بک آپ برمیگرده؟لازم نیست دیتابیس جدید بسازم؟

ممنون میشم اگه نظرتونو در مورد این دو هاست بگید

فقط خیلی عجله دارم

باتشکر

لینک به ارسال

سلام

بهترین حالت اینه که به پشتیبانی هاست بگید انتقال بده براتون.

لینک به ارسال

سلام

آیا خودم می تونم با فول بک آپ گرفته شده و برگردوندن اون در سایت جدید هاستمو بالا بیارم؟آیا تنظیمات دیتابیس با برگردوندن فول بک آپ برمیگرده؟لازم نیست دیتابیس جدید بسازم؟

فقط خیلی عجله دارم

باتشکر

خب انتقال اگه درست صورت بگیره هیچ مشکلی نیست!

هیچ مشکلی پیش نمیاد!

شما فول بکاپ بگیرید بدین خودشون ردیفش کنن حداقلش تجربشون بیشتره!

فقط هاست دی ال!

نظر دیگه ای ندارم!

لینک به ارسال

سوالای دیگه رو هم بی زحمت جواب بدید

ممنون میشم

برای میزبانی من هم از میهن وب هاست سرویس دارم هم آبتین وب. آبتین وب رو پیشنهاد میدم. نسبت به قیمت هاش سرویس دهیش خوبه.

لینک به ارسال

سلام

فقط خیلی عجله دارم

باتشکر

بنده همین دیروز هاست وبسایتم رو منتقل کردم. کافیه که به هاستتون تیکت پشتیبانی جهت انتقال بدید ، تا خودشون در عرض چند ساعت منتقل کنن.(بنده ازمیهن وب هاست به تهران هاست منتقل کردم. تهران هاست هاست های خوبی با قیمت کم و البته قدرت سخت افزاری و کیفیت بالا داره).

تاثیری هم در بازدید و... نداره چه بسا اینکه تاثیر مثبت هم داشته باشه! فقط سعی کنید تا بعد از اتمام عملیات انتقال ، هیچ کدوم از پایگاه های داده رو بروزنکنید. (منظورم اینه که اگر انجمنی دارید ، از قسمت بستن انجمن انجمنتون رو به صورت موقتی ببندید تا کاربران نتونن پستی ارسال کنن. در وبلاگ یا سایتتون تغییری اعمال نکنید. مثلا پست یا چیزهای دیگه تا از بین نرن :) )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...