رفتن به مطلب

چندین مشکل اساسی با وردپرس ( لطفا کمک کنید )

fadakweb

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید

بنده چندین مشکل اساسی در سایت وردپرسی خودم دارم که هر کاری می کنم این مشکلات برطرف نمیشن !

بنده بصورت شمارشی این مشکلات رو بیان می کنم

1. قالبی که بنده استفاده می کنم ابزارک خور نیست بنابر مجبورم از کد استفاده کنم تا آخرین ارسال های انجمن رو در وردپرس بذارم . به همین دلیل تا پیش از این مشکلی نداشتم ولی بعد از قرار دادن تبلیغات ثابت در سایت آخرین ارسال های انجمن از وردپرس محو شده ! هر کاری هم می کنم نمایش داده نمیشن ! دوستان میگن که باید در header.php قالب خودتون کد رو قرار بدید . بنده قالبی که استفاده می کنم قالب آسیا دانلود هست و فایل header.php رو ندارم باید چی کنم ؟

2. قسمت ارسال مطلب وردپرس دکمه انتشار نداره برای من ! به تصویر نگاه کنید متوجه می شید منظورم چیه ! این مشکل رو چطور باید رفع کنم ؟

post-3689-0-57951000-1392216318_thumb.pn

دوستان هر کسی میتونه بنده مشخصات سایت رو بدم خودش بیاد بررسی کنه

واقعا به راهنمایی و کمکتون نیاز دارم

لینک به ارسال

شما میتونید از اول قالب تا آخر </head> جدا کنید و در یک فایل به اسم header.php قرار دهید و در index.php با کد زیر فراخانی کنید:

[color=#666600][size=2]<?[/size][/color][color=#000000][size=2]php get_header[/size][/color][color=#666600][size=2]();[/size][/color][color=#000000][size=2] [/size][/color][color=#666600][size=2]?>[/size][/color]

بنده قالبی که استفاده می کنم قالب آسیا دانلود هست

قالب های ریپ خورده بحث نمیشوند اینجا خلاف قوانین هست

• امتیاز 2
لینک به ارسال

شما میتونید از اول قالب تا آخر </head> جدا کنید و در یک فایل به اسم header.php قرار دهید و در index.php با کد زیر فراخانی کنید:

[color=#666600][size=2]<?[/size][/color][color=#000000][size=2]php get_header[/size][/color][color=#666600][size=2]();[/size][/color][color=#000000][size=2] [/size][/color][color=#666600][size=2]?>[/size][/color]

قالب های ریپ خورده بحث نمیشوند اینجا خلاف قوانین هست

شرمنده نمیدونستم نباید اسم قالب رو بگم

اگر امکانش هست مشخصات رو بهتون بدم خودتون انجامش بدید من وارد نیستم . یا اینکه راهش رو یکم توضیح بدید من مبتدی هستم در وردپرس

اون مشکل ارسال مطلب جدید ار چی هست ؟

لینک به ارسال

قالب شما ریپ خودره و اینجا بحث درمورد قالب های ریپ خورده ممنوع هست

موفق باشید

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...