رفتن به مطلب

نظر سنجی متفاوت برای هر دسته

پست های پیشنهاد شده

چطوری میشه نظر سنجی متفاوت برای هر دسته بگذاریم ؟ زیر پست های هر یک از دسته ها یک نظر سنجی متفاوت داشته باشه

ممنون

لینک به ارسال

چطوری میشه نظر سنجی متفاوت برای هر دسته بگذاریم ؟ زیر پست های هر یک از دسته ها یک نظر سنجی متفاوت داشته باشه

ممنون

به نظر من باید چند نوع تمپلت کامنت درست کنید به این شکل : comments-theme1.php , comments-theme2.php . حالا در صفحه ی single مربوط به هر دسته که میخواهید تم مورد نظر رو داشته باشه از طریق زیر فراخوانی میکنید. (البته این حدس منه امتحان نکردم خودم!)

<?php comments_template('theme1',true); ?>

لینک به ارسال

خیلی گشتم تا این و پیدا کردم بالاخره

Poll Directory

اما مشکل این اخطار هست میشه درستش کرد ؟ چون افزونه مشابه ای ندیدم

تصویر اخطار

97460530983671149834.png

لینک به ارسال

برای اینکار باید ابتدا برای هر دسته قالب جداگانه تعریف کنید.به این صورت که مثلا برای دسته ای با نام یا نامک dty قالبی تعریف کنید با نام category-dty.php . حالا در این قالب کد نظرسنجی مخصوص همون دسته رو میزارید

لینک به ارسال

ممنون

خب اینطوری پویا نیست اومدیم و کار دسته پاک کرد و یک دسته دیگه ایجاد کرد

اما اگه افزونه فوق کار کنه تو ابزارک برای هر دسته یک نظر سنجی خاص نشون میده (البته امتحان نکردم اما توضیحاتش همین بود اگر اشتباه نکنم)

لینک به ارسال

با افزونه wp-polls میتوانید نظرسنجی ایجاد

و با تابع is_category محدود کنید به دسته‌ای خاص

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...