رفتن به مطلب

کاهش ورودی گوگل و عدم ایندکس مطالب

mfamo

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سایتی با عنوان موزیک که دو ماه هست فعالیت میکنه بدون هیچ بک لینک و تبلیغاتی 600 ورودی گوگل داشت که امروز با کاهش شدید روبرو شدیم.

کسی میتونه مشکل را پیدا کنه.

نه بلوک شده نه ایمیل به وبمستر گوگل امده کسی میتونه حل کنه مشکل ما رو

ادرس : http://www.popfa.ir

لینک به ارسال

ضمن سلام و خسته نباشید

بنده مدیریت

سایت شهر معماران

هستم.سوالی خدمتتان داشتم.با توجه به اینکه سایت بنده معماری هست و سیستم وردپرس، یک مشکل برای سایتم پیش آمد و یکشبه بازدید سایتم از 800 ای پی به 100 ای پی تغییر کرد بعد از 1ماه مطالبم کم کم در گوگل کمرنگ شد.پس از برسی مشاهده کردم یک کد داخل قالبم اضاف شده به این صورت :

<meta name="robots" content="nofollow.noindex">

,و من قسمت nofollow.noindex را به all تغییر دادم...آیا دلیل اینکه پستام دیگه داخل گوگل نشان نمی داد به خاطر nofollow.noindex بوده؟؟؟ چکار کنم دوباره بیام اول صفحه گوگل مثل قبل؟ قبلنا اول بودم در معماری؟؟؟

و اینکه بعضیا میان لینک های وردپرسشونو html می کنند چجوری اینکار می کنند؟؟ آیا در ایندکس شدن تاثیر داره؟؟؟

کلا راهنماییم می کنید چکار کنم چون من درامدم از رو سایت بود به خاطر این موضوع 2 ماهه مشتری ندارم و مطالبم دیر داخل گوگل ایندکس میشه در صورتی که قبلا به 40 دقیقه نمیشد می دیدم ایندکس شده اما الان داغونه...

آدرس سایتم :

http://www.archi-arch.com

ویرایش شده توسط mahdizd
لینک به ارسال

ایندکس نشدن سایت شما بخاطر همون تگ متا بوده

و طبیعیه وقتی شما چنین تگی رو بزارید، از روبات ها خواستید که سایت شما رو ایندکس نکنند .

پ.ن: دوست عزیز سوال جدید -> تاپیک جدید

لینک به ارسال

دوست عزیز از نظر سئو امکان نداره که شما در عرض دو ماه و بدون دریافت بک لینک صحیح روزانه 600 تا ورودی گوگل داشته باشید ... شاید بازدید منظورتون بوده

اگر گفتتون واقعی باشه شانسی بوده ((باد آورده رو باد میبره)) :)

لینک به ارسال

این دوتا تگ رو هم بزارید.

<meta name="googlebot" content="index, follow" />

<meta name="msnbot" content="all,index, follow" />

ویرایش شده توسط navid69
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...